Адреса: вул. Краснова, 12. Телефон 424-33-02

Розклад роботи: з 12.00 до 19.00; неділя: з 10.00 до 18.00

Вихідні дні: п’ятниця, субота

Бібліотека, яка надає вільний доступ до книг ще з дореволюційних часів.

До послуг користувачів:

  • · 270 м2 сучасного та просторого приміщення абонементу та читальної зали з оновленим інтер’єром;
  • · універсальний книжковий фонд, який становить понад 42.3 тисяч примірників творів друку, в тому числі періодичні видання.

Універсальний, багатогалузевий книжковий фонд бібліотеки дає змогу задовольнити будь-які інформаційні запити найвибагливіших користувачів, в повному обсязі відповідає потребам мешканців мікрорайону, учнів середніх та старших класів загальноосвітніх навчальних закладів та студентів вищих навчальних закладів І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації.

  • · На замовлення користувачів у бібліотеці складаються бібліографічні списки літератури для написання рефератів, курсових робіт, тощо;
  • · Довідково-бібліографічний апарат бібліотеки забезпечує оперативне та повне надання потрібної інформації;
  • · Для зручності користувачів надається послуга внутрішньо-системного та міжбібліотечного книгообміну (абонементу), що надає можливість замовити потрібні книги з фондів інших бібліотек міста;
  • · Кожен відвідувач отримає кваліфіковану консультативно-практичну допомогу у пошуку потрібної інформації.

Щорічно бібліотеку відвідують близько 3.5 тисяч користувачів, яких приваблюють цікаві творчі акції: зустрічі з письменниками, поетами, громадськими діячами; літературні та тематичні вечори, поетичні вітальні.

Книгосховища бібліотеки ім. О.Герцена зберігають раритетні, дореволюційні видання, мемуарні матеріали. Колектив бібліотеки веде цікаву пошукову роботу, пов’язану з ім’ям О.Герцена.

Ми завжди у центрі громадського життя країни і району.

 

Версiя для друку