Адреса: вул. Гната Юри, 5. Телефон 403-01-04

Розклад роботи: з 12.00 до 19.00; неділя: з 11.00 до 18.00

Вихідні дні: п’ятниця, субота.

Осередок освіти і прогресу, який з 1950 працює для жителів мікрорайону. Володіє універсальним книжковим фондом, який налічує понад 67.6 тисяч творів друку в тому числі періодичних видань. Вдало укомплектована галузева частина книжкового фонду надає можливість максимального інформаційного забезпечення учнів середніх та старших класів загальноосвітніх навчальних закладів мікрорайону, а також студентів навчальних закладів І-ІІ та ІІІ – ІV рівнів акредитації.

До послуг користувачів:

  • сучасне та зручне приміщення. абонементу та читальної зали;
  • спеціалізована кафедра обслуговування юнацтва;
  • оперативний і якісний пошук інформації;
  • внутрішньо - системний та міжбібліотечний книгообмін, який надає можливість замовлення будь-якої книги з інших бібліотек міста.

Щорічно бібліотеку відвідують 4.5 тисяч користувачів, задовольняючи свої інформаційні потреби, долучаються до творчих акцій, беруть участь у літературних вечорах, зустрічаються з цікавими людьми.

Складові успіху бібліотеки ім. О.Блока, - високопрофесійний колектив, індивідуальний підхід до кожного користувача, максимальне задоволення інформаційних потреб.

Стежка до бібліотеки ім. О.Блока пролягла у багатьох поколінь мешканців Святошинського району міста Києва. Приєднуйтеся та долучайтеся до прогресивної половини людства!

 

Версiя для друку