Головна  →  Адміністрація  →  Громадська рада  →  Формування нового складу громадської ради при Святошинській районній в місті Києві державній адміністрацій на 2015-2016 роки

До уваги представників інститутів громадянського суспільства:

з 23 березня починається формування нового складу громадської ради при Святошинській районній в місті Києві державній адміністрацій

 

         Як повідомлялося раніше, у зв’язку з підготовкою та затвердженням Кабінетом Міністрів України змін до регулюючої діяльність громадських рад  постанови від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» початок формування нового складу громадської ради при Святошинській районній в місті Києві  державній адміністрації було відтерміновано.  

Натомість, до цього часу довгоочікувані зміни до порядку формування громадських рад при органах виконавчої влади Урядом не внесені, що в свою  чергу викликає негативний суспільний резонанс.

         За дорученням голови КМДА Віталія Кличка від 18.03.2015 № 7900,  Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація розпочинає процедуру формування нового складу громадської ради при Святошинській районній в місті Києві  державній адміністрації відповідно до порядку, передбаченого чинною редакцією  постанови № 996.

Протягом двох найближчих тижнів, а саме з 23 березня по 03 квітня 2015 року з 10.00 до 17.00 за адресою: проспект Перемоги, 97 (2 поверх, каб. 202) працівниками відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації проводитиметься прийом документів від представників  інститутів громадянського суспільства для участі в ініціативній групі по підготовці установчих зборів з обрання громадської ради.

Зокрема, необхідно надати:

1) заяву від представника інституту громадянського суспільства, складену у довільній формі на адресу Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації;

2) лист-клопотання за підписом керівника інституту громадянського суспільства скріпленого «мокрою» печаткою.

         При цьому, інститутам громадянського суспільства, які звертались з   відповідними заявами раніше, необхідно повторно надати підтверджуючі документи щодо участі в ініціативній групі.

Відповідальний представник Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації: начальник відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації – Романенко Ірина Олексіївна.

Інформація про всі подальші етапи формування Громадської ради, буде розміщуватися на офіційному веб-порталі Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.   

Запрошуємо усі бажаючі інститути громадянського суспільства міста Києва взяти участь у формуванні нового складу громадської ради при Святошинській районній в місті Києві  державній адміністрації.

Для отримання додаткової інформації, пов’язаної з процесом формування нового складу громадської ради при Святошинській районній в місті Києві  державній адміністрації звертайтеся до відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації за тел. 424-02-58, 424-73-02.

Версiя для друку