Для мешканців Святошинського району працює з 1971 року. Школа є державним позашкільним навчальним закладом освіти в галузі культури, здійснює естетичне виховання дітей, учнів, громадян, забезпечуючи принцип єдності і наступності мистецької освіти; проводить навчально-виховну, методичну, просвітницьку роботу.

В школі творчо і натхненно працює понад 50 висококваліфікованих викладачів. Щорічно в школі навчаються 410 учнів з 5 до 18 років.

До послуг громадян:

 - Навчання здійснюється за 16-ма спеціальностями: фортепіано, баян, акордеон, гітара, домра, бандура, скрипка, саксофон, кларнет, флейта, труба, сопілка, най, ударні інструменти, сольний спів (академічний, естрадний);

- Для громадян віком від 18 років працює група естетичного виховання на засадах самоокупності;

- В школі створені чудові колективи: хор молодших і старших класів; ансамбль скрипалів «Унісон»; ансамблі: бандуристок «Кольорова пісня», гітаристів «Алегріас», акордеоністів «Імпресія», домристів «Пролісок», барабанщиків та ансамбль народної музики «Барвисті візерунки»;

З дня заснування школу закінчили біля 2000 учнів, 385 випускників продовжили освіту у вищих навчальних закладах мистецького спрямування, 56 з них обрали музику своєю спеціальністю, 25 колишніх випускників працюють в ДМШ викладачами.

Учні та викладачі мають численні нагороди лауреатів Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів-конкурсів як в Україні, так і в Білорусії, Болгарії, Чехії, Угорщині, Чорногорії; виступають з концертами в Переяслав-Хмельницькому, Корсунь-Шевченківському, Рівному, Львові, Бердянську, Москві, Нижньому-Новгороді, Санкт-Петербурзі; постійно беруть участь в концертах районної та Київської дитячої філармонії, в концертних програмах телеканалів «Інтер», «Київ», «Культура», УТ-1, СТБ, «Рада».

Навчання в школі дає змогу учням задовольнити потребу в творчому, інтелектуальному, духовному розвитку, в професійному самовизначенні, відкрити для себе величний і прекрасний світ музики.

 

Версiя для друку