Школа є державним початковим спеціалізованим мистецьким навчальним закладом, який працює з 1974 року і має державну атестацію з відзнакою. На чотирьох відділах школи працюють 40 високопрофесійних викладачів, у т.ч. 23 спеціаліста вищої категорії. Контингент школи252 учня.

До послуг громадян:

- Навчання здійснюється на спеціальностями: фортепіано, скрипка, бандура, домра, баян, акордеон, гітара, кларнет.

- В школі створені: хор молодших та старших класів, вокальний ансамбль «Київські соловейки», ансамбль скрипалів, ансамбль народних інструментів, фольклорний ансамбль.

- Група естетичного виховання, що працює на засадах самоокупності.

 

Учні та викладачі школи неодноразово перемагали у міських, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах, фестивалях. Беруть участь в концертах районної та Київської дитячої філармонії. Вокальний ансамбль «Київські соловейки» неодноразово гастролював по Японії на запрошення японської сторони, брав участь в концертних програмах телеканалу УТ-1, Першому каналі Національної Радіокомпанії України.

З моменту заснування школу закінчили 1900 учнів, 160 з них продовжили свою музичну освіту і працюють в музичних школах, вищих музично-педагогічних закладах, є дипломантами Міжнародних конкурсів, працюють в Національному симфонічному оркестрі України.

Версiя для друку