В мальовничому місці Святошинського району міста Києва, який пишається своєю історією, досвідом та здобутками, розташована дитяча школа мистецтв №8. Вона була відкрита у 2000 році на базі ДМШ №19 (яка була заснована у 1970 році).

Київська дитяча школа мистецтв №8 – один з провідних дитячих учбових закладів естетичного виховання міста Києва. За 42 роки своєї діяльності школа отримала визнання як професійний учбовий заклад з високим рівнем учбової та виховної роботи.

Контингент школи складає 500 учнів, які навчаються за 20-ма спеціальностями в класах фортепіано, скрипки, віолончелі, баяну, акордеону, бандури, домри, гітари, бас-гітари, електро-гітари, синтезатора, флейти, труби, ударних інструментів, академічного вокалу, народного вокалу, естрадного вокалу, хореографії, образотворчого мистецтва, театрального мистецтва.

 До послуг громадян:

 - Окреме двоповерхове приміщення з 35 учбовими класами для індивідуальних та групових занять (хоровий, художній, хореографічний);

- Концертний зал на 250 місць та малий зал для академічних концертів, шкільну студію звукозапису;

- Відділи: фортепіанний, оркестровий (струнно-смичкові, духові, ударні інструменти), народний, вокально-хоровий, відділ музично-теоретичних дисциплін та відділ естетичного виховання (хореографія, образотворче мистецтво).

В школі створені ансамблі скрипалів, ансамбль бандуристів, вокальні ансамблі, естрадний ансамбль, хор учнів молодших класів «Райдуга», хор учнів старших класів, оркестр народних інструментів, хореографічні ансамблі «Криниченька» та «Веснушки».

На базі школи відкрито дитячу філармонію Святошинського району міста Києва.

В концертній залі школи проводяться: конкурси, фестивалі міського та районного рівнів, лекції-концерти, майстер-класи викладачів та студентів НМАУ ім. П.І. Чайковського, Інституту музики ім. Р.М. Гліера, виступають зірки мистецької еліти, народні та заслужені артисти України.

В фойе школи проходять художні виставки робіт учнів класу образотворчого мистецтва. Виховну та професійну роботу з учнями проводять високо кваліфіковані спеціалісти з вищою освітою, викладачі-методисти, старші викладачі – справжні майстри своєї справи.

Професійні успіхи вихованців школи відзначені на багатьох конкурсах та фестивалях як в Україні так і за її межами. Тільки за останні 5 років солісти та колективи школи отримали близько 100 нагород. Кожен рік учні школи стають стипендіатами голови Київської міської державної адміністрації та голови Святошинської районної державної адміністрації.

Версiя для друку