Головна  →  Про район  →  Інфраструктура  →  Культура і туризм  →  Заклади естетичного виховання. Центри культури  →  Молодіжний туристичний клуб Святошинського району м. Києва

 

Молодіжний туристичний клуб (МКТ) був створений у квітні 2004 року.

МТК – це позашкільний навчальний заклад, який засобами туризму, краєзнавства, спорту і екскурсій, культурно - популяризаційної роботи надає дітям та юнацтву позашкільну освіту, спрямовану на здобуття знань, умінь і навичок за інтересами, забезпечує потреби особистості у творчій самореалізації та організації змістовного дозвілля. Туризм та краєзнавство надають виняткову можливість дітям побачити красу рідної землі, ознайомитися з історією, культурою, традиціями свого народу, загартуватися як фізично, так і морально.

Заклад є координатором організаційно-масової та навчально-виховної роботи з туризму та краєзнавству у Святошинському районі міста Києва.

Молодіжний туристичний клуб працює за такими напрямами: спортивний туризм, спортивне орієнтування, краєзнавство, екскурсії, етнографічно-дослідницька діяльність.

В гуртках клубу займається більше 830 вихованців, які беруть участь та посідають почесні призові місця у районних, міських, Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях.

Завдяки ініціативі педагогічного колективу в районі проводяться різноманітні масові заходи з учнівською молоддю, спрямовані на виховання дітей в дусі патріотизму, поваги до історичних і культурних надбань свого народу, фізичне загартування, упровадження здорового способу життя.

В закладі працює 34 педагога, з них майстер спорту – 2 чол., КМС – 10 чол., керівники-методисти – 3 чол., методист вищої категорії – 1 чол., судді Національної категорії зі спортивного орієнтування – 2 чол., судді II категорії зі спортивного туризму – 3 чол., судді III категорії зі спортивного туризму – 10 чоловік.

Працівники Молодіжного туристичного клубу неодноразово відзначалися нагородами державного, міського та районного рівнів.

Версiя для друку