Головна  →  Адміністрація  →  Вакансії  →  Оголошення КДЦСР

Оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Консультативно-діагностичний центр» Святошинського району м. Києва

      Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Консультативно-діагностичний центр»Святошинського району м. Києва.

    До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

  • представники органу управління;
  • представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу;
  • представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.

    Для забезпечення участі громадськості галузеві професійні спілки, громадські об’єднання у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності подають по чотири кандидатури органу управління, який визначає представників до складу конкурсної комісії з таких кандидатур та/або з переліку незалежних експертів у сфері охорони здоров’я у кількості, рівній кількості представників органу управління.

 Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

  • наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;
  • накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення - протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;
  • наявність конфлікту інтересів.

    Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до відділу охорони здоров’я Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.                                           

   Пропозиції приймаються за адресою: вул. Івана Крамського, 10, м. Київ, 03115, з 16 червня 2021 року  по 30 червня 2021 року до 17.00.

 За додатковою інформацією звертатись: телефон 450 07 72,  факс 450 68 96. Адреса електронної пошти: [email protected].

Версiя для друку