КМДА Київська міська державна адміністрація


Щодо основних завдань колективно-договірної роботи

на 2024-2025 роки

 

        Колективний договір є важливим інструментом у забезпеченні соціально-економічних прав та інтересів працівників. Його укладання сприяє установленню чітких умов праці, зарплати, робочого часу та інших аспектів працевлаштування.

Відповідно до статті 1 Закону України «Про колективні договори і угоди» колективний договір укладається на основі чинного законодавства, прийнятих сторонами зобов’язань з метою регулювання виробничих, трудових і соціально-економічних відносин і узгодження інтересів працівників та роботодавців.

        З метою недопущення зниження рівня соціального захисту працюючих, практичного виконання сторонами соціального діалогу взятих на себе зобов’язань, більш ефективного використання основного інструменту захисту прав працівників – колективно-договірного регулювання рішенням Київської міської тристоронньої соціально-економічної ради від 03.10.2023 схвалено Рекомендації щодо основних завдань колективно-договірної роботи на 2024-2025 роки, реалізація яких забезпечить продовження конструктивної співпраці сторін соціального діалогу на всіх рівнях.   »»»(посилання)

 

 

 При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.