Головна  →  Для ЗМІ  →  Реагування на критику в ЗМІ

Огляд №7

критичних зауважень на адресу Уряду та органів виконавчої влади

14-15.01.2014 року

 

Джерело, що   оприлюднило критику, та порушена проблема

Детальний зміст інформації

 

Орган влади, відповідальний за розгляд проблеми,

та стан реагування на критику

9

Щодо аварійного стану   столичного спортивного клубу

Один із відомих дитячих спортивних клубів   столиці досі без опалення

1+1, ТСН,   14.01.2014, 19:30

Це при тому, що на вулиці вже середина зими. Весь цей час діти   тренуються в холодному приміщенні. Від випарів зі стін та стелі крапає вода.   Батьки стукають в усі інстанції, але марно. Чиновники розводять   руками, мовляв, гроші з бюджету не надійшли. В яких умовах виховують   майбутніх спортсменів, Тетяна Лазарчук бачила.

Тетяна Лазарчук, кореспондент: Махати кулаками, вони   тренуються у теплих кофтах і кімоно, бо температура в залі дитячого   спортклубу приблизно як на вулиці. Від початку холодів про теплі батареї   діти та їхні батьки лише мріють. За нормами у залі має бути не нижче 16   градусів, тут приблизно 5. А така на вигляд роздягальня, тут не те, що   перевдягатися холодно, перебувати не надто безпечно. Стеля сиплеться. Торік батьки власним   коштом заліпили дірки, бо текло так, що тазики підставляли. Через   відсутність тепла і випари - вода на стінах та стелі. Це при тому, що за заняття батьки регулярно платять. Керівництво Святошинської   райради роз'яснює, опалення немає через борг це 21 тисяча гривень. Гроші не надійшли з бюджету міста.

Наталя Пазенко, заступник   голови з гуманітарних питань Святошинської РДА: "В кошторисі вони є, а   вони не були нам надані".

Тож вони не можуть заплатити і   ЖЕКу у якого спортклуб орендує приміщення. За цією схемою   "Київенерго" не вмикає їм опалення. Погоджуються, спортивний клуб і   справді в критичному стані, останній ремонт тут був 10 років тому та й то   лише косметичний. Надалі гроші не виділяли. Цього року в райради на мільйон.

Наталя Пазенко, заступник   голови з гуманітарних питань Святошинської РДА: "На 2014 рік ми запланували вже мільйон   грошей для того, щоб зробити там капітальний ремонт".

 

КМДА – для врахування та   корегування планування інформаційної діяльності

Версiя для друку