Головна  →  Адміністрація  →  Структура  →  Апарат  →  Головний спеціаліст з питань екології

Адреса

03115, м. Київ Вул. Львівська, 8/6

Телефон/Факс

(044) 424-65-18

Дні та години прийому громадян

Середа 11.00-13.00

Електронна адреса

 ecologsrda@ukr.net;

ecologsrda@kievcity.gov.ua

Начальник

Бовсунівська Надія Миколаївна    

Головний спеціаліст з питань екології:

 

1. Забезпечує виконання в межах своєї компетенції вимог природоохоронного законодавства, рішень Київської міської ради та її виконавчого органу (Київської міської державної адміністрації) у сфері охорони навколишнього природного середовища.

2. Забезпечує виконання в межах своєї компетенції заходів, віднесених до повноважень районних в місті Києві державних адміністрацій, щодо:

поліпшення екологічного стану Святошинського району;

раціонального використання природних ресурсів;

забезпечення екологічного благополуччя населення Святошинського району м. Києва.

3. Забезпечує виконання прийнятих державних програм, що стосуються охорони довкілля.

4. Вносить пропозиції щодо формування переліку природоохоронних заходів які фінансуються з Київського міського фонду охорони навколишнього природного середовища в частині, що відноситься до його компетенції.

5. Розглядає та вносить пропозиції щодо погодження поточних планів з питань охорони навколишнього природного середовища підприємств, установ та організацій Святошинського району.

6. Розглядає зауваження громадян та громадських організацій щодо намірів суб’єктів господарювання отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, опублікованих в місцевих друкованих засобах масової інформації.

7.Приймає участь в роботі комісій по обстеженню підприємств, організацій та установ, розташованих на території Святошинського району під час перевірки звернень громадян або запитів.

8.Готує проекти відповідей на запити центральних органів виконавчої   влади, місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, а   також  підприємств, установ, організацій  та  громадян з питань екології, що стосуються компетенції адміністрації.

9. Готує інформацію з екологічних питань для розміщення на ВЕБ сайті адміністрації.

10. Організовує роботу з документами у відповідності з чинним законодавством.

11. Надає інформаційну допомогу працівникам екологічних служб підприємств, установ та організацій з питань природоохоронної діяльності.

 

Версiя для друку