Головна  →  Адміністрація  →  Структура  →  Структурні підрозділи  →  Управління з питань надзвичайних ситуацій

Відділ з питань надзвичайних ситуацій Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації знаходиться за адресою: 03142, м. Київ-142, вул. Семашка, 16 (І-й поверх) тел. 424-99-27 (28, 29), служба оперативного реагування на надзвичайні ситуацій (служба “05”) знаходиться за адресою: 03115, м. Київ-115, пр-т Перемоги, 97 каб. 115, 116, тел. 424-66-66, 424-20-09.

Адреса

03142, м. Київ-142, вул. Семашка, 16 (І-й поверх) 

Телефон/Факс

(044) 424-99-27

Начальник

Іщенко Юрій Анатолійович

 Електронна адреса

mchssrda@kievcity.gov.ua

Основними завданнями відділу є:

- участь у реалізації державної політики у сфері цивільного захисту;

- організація відновлюваних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій;

- розроблення і реалізації заходів щодо підтримання готовності органів управління та сил територіальної підсистеми цивільного захисту до дій за призначенням у мирний час та на особливий період;

- здійснення разом з іншими органами управління територіальної підсистеми цивільного захисту інформаційного забезпеченння, впровадження сучасних інформаційних технологій та створення банків даних з питань захисту населення.

Відділ з питань НС є постійним органом управління відповідної територіальної підсистеми єдиної державної системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру, призначений для реалізації державної політики у сфері цивільної оборони, захисту населення і території від надзвичайних ситуацій, запобігання виникненню цих ситуацій, реагування на них та ліквідації їх наслідків.

Відділ з питань НС координує діяльність служб цивільної оборони, підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності з питань захисту населення і території від надзвичайних ситуацій та їх наслідків.

 

 

 

Версiя для друку