Головна  →  Адміністрація  →  Структура  →  Апарат  →  Відділ з питань реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб

УВАГА!!!

 З 01.01.2021 діють нові реквізити для зарахування адміністративного збору по призначеному платежу: за реєстрацію, зняття з реєстрації місця проживання осіб:

UA278999980334199879040026009

ЄДРПОУ 37993783

Наразі повідомляємо, що сума адміністративного збору згідно з пунктом 4 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 06.12.2016 №1774-VIII не змінилась, у зв’язку з чим, для розрахунку застосовується заробітна плата у розмірі 1600 грн та становить:

- у разі звернення особи протягом встановленого строку (30 календарних днів з дати зняття з попередньої реєстрації) сплачується адміністративний збір у розмірі 0,0085 розміру мінімальної заробітної плати – 13,60 грн;

- у разі звернення особи з порушенням терміну сплачується адміністративний збір у розмірі 0,0255 розміру мінімальної заробітної плати – 40,80 грн.

У випадку якщо реєстрація місця проживання проводиться одночасно зі зняттям з попереднього місця проживання адміністративний збір стягується лише за одну адміністративну послугу.

 

Адреса для листування та прийому документів з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб

Місцезнаходження відділу (адреса)

пр-т Перемоги, 97  (І поверх, приміщення управління (Центру) надання адміністративних послуг

03115, м. Київ, вул. Львівська,  8/6

НОТАРІАЛЬНІ ЗАПИТИ:

НОТАРІАЛЬНІ ЗАПИТИ щодо підтвердження реєстрації місця проживання фізичних осіб на території Святошинського району м. Києва можливо залишити  за адресою: м. Київ, вул. Львівська, буд. 8/6 в приміщенні на І поверсі, опустивши запит в скриньку:

з понеділка по четвер з 09.30 – 17.30,

у п’ятницю з 09.30 – 16.30

або направити засобами Укрпошти на адресу Святошинської РДА: пр-т Перемоги, 97, м. Київ, 03115:

З МЕТОЮ ЗАХИСТУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ ОСІБ ГОТОВІ ВІДПОВІДІ НА НОТАРІАЛЬНІ ЗАПИТИ ПІСЛЯ ОПРАЦЮВАННЯ НАПРАВЛЯЮТЬСЯ ЗАСОБАМИ УКРПОШТИ АБО НА ПРОХАННЯ АДРЕСАТА ЕЛЕКТРОННОЮ ПОШТОЮ

 

Телефон

тел.: (044) 290 07 12

Електронна адреса

passport1@kievcity.gov.ua

 

Начальник відділу – 

ГАВА Наталія Олександрівна

 тел. (044) 290 07 13

особистий прийом (за попереднім записом) проводиться:

у середу з 0910 до 1230, у п’ятницю  з 0910 до 1230  

Звертаємо Вашу увагу!!!

Запис на прийом до керівника буде відновлено після закінчення карантинних заходів,  які встановлено з метою запобіганню поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19

 

 

 

 

 

 

 

 

Заступник начальника відділу – СИДОРЕНКО Микола Миколайович

 тел. (044) 290 07 13

графік особистого прийому:

п’ятниця  з 0910 до 1230

Спеціалісти відділу:

 

1)Барановська Ольга Миколаївна - головний спеціаліст (реєстратор)

2)Фірсова Лідія Олександрівна - головний спеціаліст (реєстратор)

3)Плахотнюк Олена Григорівна – головний спеціаліст (реєстратор)

4)Рябоконь Тетяна Вікторіна – головний спеціаліст

5)Дущенко Наталія Володимирівна – головний спеціаліст

6)Дацюк Тетяна Анатоліївна – головний спеціаліст

7) Грузд Лілія Уліянівна – головний спеціаліст

8)Сторчоус Вікторія Василівна – провідний документознавець

Положення про відділ з питань реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

 

ІНФОРМАЦІЙНІ КАРТКИ

реєстрація, зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН!

Шановні громадяни, якщо у вашому володінні, розпорядженні та користуванні знаходяться будинкові книги приватних домогосподарств та багатоквартирних будинків (в яких міститься інформація щодо реєстрації місця проживання фізичних осіб) відділ з питань реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб Святошинської районної в місті Києві держаної адміністрації Святошинського району м. Києва просить Вас провести передачу зазначених книг з метою подальшого зберігання та у разі необхідності використання у роботі.  

Пунктом 3 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» визначено, що до 4 квітня 2016 року житлово-експлуатаційні організації, інші підприємства, установи та організації, що забезпечували або забезпечують ведення картотеки з питань реєстрації фізичних осіб, передають їх, відповідним виконавчим органам сільських, селищних, міських рад.

Сподіваємось на Ваше розуміння та дякуємо за співпрацю.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ!

 З грудня 2016 року довідка за Формою №3 (про склад сім’ї) втратила чинність (постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 861 внесені зміни до постанови Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984 № 470 та виключено форму №3 з переліку документів). Витребування подання довідки за формою №3 чи надання послуг з видачі довідки за формою №3 не передбачено законодавством.

Для отримання довідки про реєстрацію місця проживання особи (далі – довідка) громадянам необхідно звертатись до Центру надання адміністративних послуг районної в місті. Києві державної адміністрації за місцем реєстрації.

Максимальний строк надання довідки: на сьогодні не перевищує 5 календарних днів з дня подання заявником необхідних документів.

Способи отримання довідки: за запитом самої особи або її законного представника, а також іншої особи за умови надання особою, щодо якої запитується інформація, згоди на надання інформації про неї.

Підстави для відмови: для іншої особи - ненадання особою, щодо якої запитується інформація, згоди на надання інформації про неї.

Версiя для друку