Головна  →  Адміністрація  →  Структура  →  Апарат  →  Відділ з питань реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб

З 01.12.2021 НАБИРАЄ ЧИННОСТІ

ЗАКОН УКРАЇНИ «ПРО НАДАННЯ ПУБЛІЧНИХ (ЕЛЕКТРОННИХ ПУБЛІЧНИХ) ПОСЛУГ ЩОДО ДЕКЛАРУВАННЯ ТА РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ В УКРАЇНІ», ЯКИМ ЗМІНЮЄТЬСЯ МЕХАНІЗМ РЕЄСТРАЦІЇ/ДЕКЛАРУВАННЯ ТА ЗНЯТТЯ ІЗ ЗАРЕЄСТРОВАНОГО АБО ЗАДЕКЛАРОВАНОГО МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ОСІБ, ЗОКРЕМА, ЗМІНЮЄТЬСЯ РОЗМІРИ АДМІНІСТРАТИВНОГО ЗБОРУ ЗА ПРОВЕДЕННЯ ЗАЗНАЧЕНИХ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДІЙ

За декларування місця проживання, реєстрацію місця проживання, зняття із задекларованого місця проживання, зареєстрованого місця проживання справляється адміністративний збір у розмірі:

1) 1,5 відсотка прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року, з 01.12.2021 в розмірі 34.05 грн – за декларування / реєстрацію місця проживання у разі звернення особи протягом 30 календарних днів після прибуття до нового місця проживання (перебування);

2) 2,5 відсотка прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року, з 01.12.2021 в розмірі 56,75 грн – за декларування місця проживання / реєстрацію місця проживання у разі звернення особи з порушенням встановленого цим Законом строку;

3) 1,5 відсотка прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року, з 01.12.2021 в розмірі 34.05 грн – за зняття із задекларованого / зареєстрованого місця проживання / зміну місця проживання.

Увага! За декларування місця проживання / реєстрацію місця проживання одночасно із зняттям з попереднього місця проживання адміністративний збір справляється лише за одну адміністративну послугу (декларування місця проживання / реєстрація місця проживання).

 Посилання на закон https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1871-IX#Text

 

Адреса для листування та прийому документів з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб

Місцезнаходження відділу (адреса)

пр-т Перемоги, 97  (І поверх, приміщення управління (Центру) надання адміністративних послуг

03115, м. Київ, вул. Львівська,  8/6

НОТАРІАЛЬНІ ЗАПИТИ:

НОТАРІАЛЬНІ ЗАПИТИ щодо підтвердження реєстрації місця проживання фізичних осіб на території Святошинського району м. Києва можливо залишити  за адресою: м. Київ, вул. Львівська, буд. 8/6 в приміщенні на І поверсі, опустивши запит в скриньку:

з понеділка по четвер з 09.30 – 17.30,

у п’ятницю з 09.30 – 16.30

або направити засобами Укрпошти на адресу Святошинської РДА: пр-т Перемоги, 97, м. Київ, 03115:

З МЕТОЮ ЗАХИСТУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ ОСІБ ГОТОВІ ВІДПОВІДІ НА НОТАРІАЛЬНІ ЗАПИТИ ПІСЛЯ ОПРАЦЮВАННЯ НАПРАВЛЯЮТЬСЯ ЗАСОБАМИ УКРПОШТИ АБО НА ПРОХАННЯ АДРЕСАТА ЕЛЕКТРОННОЮ ПОШТОЮ

 

Телефон

тел.: (044) 290 07 12

Електронна адреса

passport1@kievcity.gov.ua

 

Начальник відділу – 

ГАВА Наталія Олександрівна

 тел. (044) 290 07 13

особистий прийом (за попереднім записом) проводиться:

у середу з 0910 до 1230, у п’ятницю  з 0910 до 1230  

Звертаємо Вашу увагу!!!

Запис на прийом до керівника буде відновлено після закінчення карантинних заходів,  які встановлено з метою запобіганню поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19

 

 

 

 

 

 

 

 

Заступник начальника відділу – СИДОРЕНКО Микола Миколайович

 тел. (044) 290 07 12

графік особистого прийому:

п’ятниця  з 0910 до 1230

Спеціалісти відділу:

 

1)Барановська Ольга Миколаївна - головний спеціаліст

2)Фірсова Лідія Олександрівна - головний спеціаліст

3)Плахотнюк Олена Григорівна – головний спеціаліст 

4)Рябоконь Тетяна Вікторіна – головний спеціаліст

5)Дущенко Наталія Володимирівна – головний спеціаліст

6)Дацюк Тетяна Анатоліївна – головний спеціаліст

7) Грузд Лілія Уліянівна – головний спеціаліст

8)Сторчоус Вікторія Василівна – провідний документознавець

Положення про відділ з питань реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН!

Шановні громадяни, якщо у вашому володінні, розпорядженні та користуванні знаходяться будинкові книги приватних домогосподарств та багатоквартирних будинків (в яких міститься інформація щодо реєстрації місця проживання фізичних осіб) відділ з питань реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб Святошинської районної в місті Києві держаної адміністрації Святошинського району м. Києва просить Вас провести передачу зазначених книг з метою подальшого зберігання та у разі необхідності використання у роботі.  

Пунктом 3 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» визначено, що до 4 квітня 2016 року житлово-експлуатаційні організації, інші підприємства, установи та організації, що забезпечували або забезпечують ведення картотеки з питань реєстрації фізичних осіб, передають їх, відповідним виконавчим органам сільських, селищних, міських рад.

Сподіваємось на Ваше розуміння та дякуємо за співпрацю.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ!

 З грудня 2016 року довідка за Формою №3 (про склад сім’ї) втратила чинність (постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 861 внесені зміни до постанови Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984 № 470 та виключено форму №3 з переліку документів). Витребування подання довідки за формою №3 чи надання послуг з видачі довідки за формою №3 не передбачено законодавством.

Для отримання довідки про реєстрацію місця проживання особи (далі – довідка) громадянам необхідно звертатись до Центру надання адміністративних послуг районної в місті. Києві державної адміністрації за місцем реєстрації.

Максимальний строк надання довідки: на сьогодні не перевищує 5 календарних днів з дня подання заявником необхідних документів.

Способи отримання довідки: за запитом самої особи або її законного представника, а також іншої особи за умови надання особою, щодо якої запитується інформація, згоди на надання інформації про неї.

Підстави для відмови: для іншої особи - ненадання особою, щодо якої запитується інформація, згоди на надання інформації про неї.

Версiя для друку