Головна  →  Новини  →  6 січня 2015

8 січня Святошин прощатиметься з загиблим земляком, Романом Корчовним, що загинув під час бойових дій в зоні АТО

8 січня Святошин прощатиметься з загиблим земляком, Романом Корчовним, що загинув під час бойових дій в зоні АТО

8 січня 2015 року о 12.00 на Берковецькому міському кладовищі відбудеться поховання загиблого під час бойових дій в зоні антитерористичної операції Романа Михайловича Корчовного.

Не дожив до свого 45-річчя Роман Корчовний шість днів, адже народився 11 січня 1970 року, а загинув 5 січня 2015 року захищаючи рідну землю, дорогих та близьких людей.

Роман Корчовний був призваний до сухопутних військ Святошинським районним військовим комісаріатом 5 вересня 2014 року.

Після смерті військовослужбовця вдовою залишилась дружина, без батька залишились двоє дітей: донька (1991 р.н.) та син (1996 р.н.), без сина батьки.

Громадська панахида за загиблим відбудеться о 10.00 біля будинку №68/2 по вулиці Зодчих, де проживають батьки Романа, поминальну літургію відслужать священнослужителі УПЦ КП Свято-Олександро-Невської парафії.

Поминальні панахиди за загиблим відслужать в релігійних громадах Святошинського району: парафії Свято-Олександро-Невської (Галагани) (просп. Перемоги, 73-Б); парафії Введення в Храм Пресвятої Богородиці (бульв. Ромена Роллана, 10-А); парафії Казанської ікони Божої Матері (вул. Симиренка, 12); Храмі Святого Спиридона Триміфунтського (просп. Леся Курбаса, 7-Д (парк „Юність”).

Запрошуємо громадськість віддати шану та провести в останню путь земляка, який віддав своє життя, відстоюючи незалежність та цілісність Української держави. Разом з його рідними та близькими оплакати страшну втрату та помолитися за упокій його душі.

Всі витрати на організацію та проведення поховання загиблого військовослужбовця взяли на себе Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація та районний військовий комісаріат.

Громада Святошина висловлює найщиріші співчуття родині та близьким загиблого.

 

Джерело: відділ з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

Перейти до спискуВерсiя для друку