Головна  →  Новини  →  17 січня 2015

Сьогодні Святошин прощається з загиблим земляком, Романом Корзуном, що загинув під час бойових дій в зоні АТО

Сьогодні Святошин прощається з загиблим земляком, Романом Корзуном, що загинув під час бойових дій в зоні АТО

17 січня 2015 року о 12.00 на Берковецькому міському кладовищі відбудеться поховання загиблого під час бойових дій в зоні антитерористичної операції Романа Анатолійовича Корзуна.

Роман Корзун народився 12 квітня 1981 року, загинув 13 січня 2015 року захищаючи батьківщину, дорогих та рідних людей.

Роман Корзун був призваний до сухопутних військ Святошинським районним військовим комісаріатом 22 березня 2014 року.

Без сина залишились батьки для яких це страшна трагедія адже минулого року вони вже  ховали старшого сина який помер.

Громадська панахида за загиблим пройшла о 10.00 біля будинку №17 по вулиці Чорнобильська, де проживають батьки Романа, поминальну літургію відслужили священнослужителі УПЦ Києво Печерської Лаври.

Участь в похованні загиблого героя прийняв особисто голова Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Ілля Сагайдак.

Поминальні панахиди за загиблим відслужать в релігійних громадах Святошинського району: парафії Свято-Олександро-Невської (Галагани) (просп. Перемоги, 73-Б); парафії Введення в Храм Пресвятої Богородиці (бульв. Ромена Роллана, 10-А); парафії Казанської ікони Божої Матері (вул. Симиренка, 12); Храмі Святого Спиридона Триміфунтського (просп. Леся Курбаса, 7-Д (парк „Юність”).

Запрошуємо громадськість віддати шану та провести в останню путь земляка, який віддав своє життя, відстоюючи незалежність та цілісність Української держави. Разом з його рідними та близькими оплакати страшну втрату та помолитися за упокій його душі.

Всі витрати на організацію та проведення поховання загиблого військовослужбовця взяли на себе Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація та районний військовий комісаріат.

Громада Святошина висловлює найщиріші співчуття родині та близьким загиблого.

 

Джерело: відділ з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.

Перейти до спискуВерсiя для друку