Головна  →  Оголошення  →  3 березня 2015

До уваги громадян! Утворено постійно діючу робочу групу з питань легалізації заробітної плати та трудових відносин

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 02.03.2010 № 359-р «Про затвердження плану заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення» розпорядженням Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації утворено робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. До складу робочої групи входять представники Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, Державної податкової інспекції у Святошинському районі ГУ ДФС у м. Києві, управління праці та соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, управління Пенсійного фонду України в Святошинському районі м. Києва, Територіальної державної інспекції з питань праці у м. Києві, Святошинського районного центру зайнятості, правоохоронних органів та об‘єднання професійних спілок.

З метою забезпечення прав і гарантій застрахованих осіб в системі загальнообов‘язкового державного пенсійного страхування в частині отримання пенсійних виплат в управлінні Пенсійного фонду України в Святошинському районі м. Києва утворено постійно діючу робочу групу з питань легалізації заробітної плати та трудових відносин.

Відповідальна особа управління Пенсійного фонду України в Святошинському районі м. Києва за приймання звернень, заяв та скарг громадян з питань порушення підприємствами, установами, організаціями, іншими юридичними особами, фізичними особами - підприємцями, які використовують працю інших осіб, законодавства про працю -  Пилипчук Надія Анатоліївна.

каб. 307

контактний телефон: 273-50-72

адреса електронної пошти: pfu_legalizac@ukr.net

адреса скапу: pfu_svyatoshyn

поштова адреса: вул. Академіка Корольова, 5-а, м. Київ, 03148,

 

Також, повідомляємо в управлінні Пенсійного фонду України в Святошинському районі м. Києва в залі обслуговування громадян створена скринька для повідомлень

громадян  з питань працевлаштування без офіційного укладання трудових відносин та виплати заробітної плати у «конвертах»

 

Джерело: управління Пенсійного фонду України в Святошинському районі м. Києва

Перейти до спискуВерсiя для друку