Головна  →  Оголошення  →  28 квітня 2015

Оголошення для осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції

Термін дії довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи становить шість місяців з моменту її видачі. Довідка може бути продовжена на наступні шість місяців шляхом звернення внутрішньо переміщеної особи, яка мешкає в Святошинському районні до управління праці та соціального захисту населення Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації за адресою: м. Київ, вул. Гната Юри, буд. 14-Б, каб. 125.

У разі зміни інформації, яка подавалась внутрішньо переміщеною особою у попередній заяві, управління праці та соціального захисту населення видає такій особі нову довідку терміном на шість місяців, а раніше видана довідка вилучається.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року № 212 «Про внесення змін до Порядку надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово – комунальних послуг» для призначення грошової допомоги на наступний шестимісячний строк уповноважений представник сім’ї подає заяву, в якій повідомляє про відсутність змін, що впливають на призначення грошової допомоги, а також пред’являє довідки всіх членів сім’ї про взяття на облік осіб, які переміщуються, строк дії яких продовжено на наступний період.

Особам працездатного віку, які не працевлаштувались грошова допомога не продовжується. Телефони для довідок: 405-92-64, 405-92-74.

 

Джерело: управління праці та соціального захисту населення Святошинського району. 

Перейти до спискуВерсiя для друку