Головна  →  Новини  →  26 червня 2015

У Київському університеті права Національної академії наук України відбулася церемонія віншування випускників заочної форми навчання

У Київському університеті права Національної академії наук України відбулася церемонія віншування випускників заочної форми навчання

25 червня 2015 року в Київському університеті права Національної академії наук України відбулася церемонія віншування випускників заочної форми навчання, які навчалися на освітньо-кваліфікаційному рівні бакалавр, спеціаліст та магістр за спеціальністю «Правознавство» та «Міжнародне право».

Перед випускниками – бакалаврами та спеціалістами з вітальним словом виступив ректор, професор, заслужений юрист України Юрій Бошицький, який зазначив зокрема, що сьогодні знаменний і світлий день, дуже хвилююче свято напередодні Дня Конституції України та Дня молоді.  Вдвічі приємно, що випускники 2014-2015н.р Київського університету права НАН України, які  є конкурентоспроможними на ринку праці, здатні на належному рівні виконувати свої професійні обов’язки, як на теренах України, так і в галузі міжнародного права.

Під час віншування випускникам музичні вітання надійшли від народного колективу барабанщиць «Киянка» під керівництвом Олесі Слободяник. За традицією випускники подарували вишитий рушник, у рамках проекту «Доля  моєї землі рушникова»  - символ і оберіг щасливої долі університету та її випускників.

Джерело: Київський університет права НАН України

Перейти до спискуВерсiя для друку