Головна  →  Новини  →  8 вересня 2015

Хрест і тризуб – символи тисячолітнього міста (фото)

Хрест і тризуб – символи тисячолітнього міста (фото)

В рамках загальноуніверситетської програми «Пізнай свій край», що діє в університеті під патронатом ректора, професора Юрія Бошицького 7 вересня першокурсники КУП НАНУ відвідали музей історії міста Києва. Проектом передбачено відвідування театрів, музеїв, що є складовою частиною виховної роботи в КУП НАНУ, спрямованої на виховання інтелігентності та громадянської відповідальності майбутніх юристів. Музей історії міста Києва наочно продемонстрував першокурсникам усе краще, що було досягнуто в культурі, архітектурі столиці України.

Патріотичне виховання в нинішньому суспільстві набуває особливого значення в зв’язку з подіями на Сході України.  В КУП НАНУ патріотичне виховання сформульовано у вигляді формули: студент – навчальна група – факультет – університет – Україна. 

За доручення ректора першокурсники передали до музею буклетну продукцію програми «Пізнай свій край», інформаційний буклет КУП НАНУ та вручили екскурсоводові Олександру Бонипаляку квіти щирої вдячності за змістовну тематичну екскурсію «Хрест і тризуб – символи тисячолітнього міста».

Перша екскурсія вулицями міста до музею мала пізнавально-патріотичний характер, першокурсники долучилися до історії міста, в якому навчаються, бо любити свою Батьківщину – це й достеменно знати її історію.

Знаковою для першокурсників під час екскурсії є світлина біля бронзового бюсту Бориса Євгеновича Патона – легендарної постаті науки, президента Національної академії наук України, в структурі якого є єдиний вищий навчальний заклад – Київський університет права Національної академії наук України.

 

Джерело: КУП НАНУ

Перейти до спискуВерсiя для друку