Головна  →  Оголошення  →  21 вересня 2015

«Книга рекордів Добра»

КНИГА РЕКОРДІВ ДОБРА

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд Добра випускає унікальну «Книгу рекордів Добра (Добрики і Добрички, Добрик-Лауреати. Злобрики і Злобрички)». Том — за томом, вже випущено 15 томів. Черговий том формується в Інтернеті в режимі онлайн.

ДОБРИКИ І ДОБРИЧКИ

ДНЯ, ТИЖНЯ, МІСЯЦЯ, РОКУ, ДЕСЯТИРІЧЧЯ, ВІКУ, ТИСЯЧОЛІТТЯ

(СКОРОЧЕНИЙ ВАРІАНТ)

* 1 *

Ради Громадської організації «Добрик крокує планетою», Добрик-фонду, Фонду Добра, Дитячого благодійного фонду Добра, Головної ради по сприянню здійсненню Програми «Добрик- Всесвіт» проголошують Добрик-Лауреатів, Добриків і Добричок дня, тижня, місяця, року, десятиріччя, віку, тисячоліття... Головних Добриків Всесвітнього, Європейського, Північно- Американського, Південно-Американського, Австралійського, Азіатського, Африканського, Океанії, Антарктичного, Українського.

Повідомлення, нариси про Добрик-Лауреатів, Добриків і Добричок друкуються в «Книзі рекордів Добра, Добриків», яка періодично видається і перевидається; в засобах масової інформації.

* 2 *

Ради Громадської організації «Добрик крокує планетою», Добрик-фонду, Фонду Добра,

Дитячого благодійного фонду Добра, Головної ради по сприянню здійсненню Програми «Добрик- Всесвіт» просять Добриків і Добричок, громадян України, землян відповісти на наше традиційне питання «Розкажіть про випадок (випадки), що пов'язані з добром, які Вас найбільше вразили в житті».

Ваші відповіді будуть надрукувати в нашому черговому томі «Книга рекордів Добриків і Добричок, Добра».

Оголошений безперервний Конкурс на кращі розповіді на тему: «Розкажіть про випадок (випадки), що пов'язані з добром, які Вас найбільше вразили в житті». Розповіді можуть направлятись на паперових і електронних носіях, в вигляді документальних і ігрових відео- і кінофільмів, які зняті будь-якими камерами або мобільними телефонами, представлені в вигляді окремих або декількох малюнків. Об'єми поданих на конкурс матеріалів не обмежуються.

Окрема частина Конкурсу — серед журналістів на кращі підготовлені до друку або надруковані, зняті або показані відео- і кіно матеріали, фільми на тему: «Розкажіть про випадок (випадки), що пов'язані з добром, які Вас найбільше вразили в житті».

Переможці Конкурсу будуть мати можливість участі в Європейських, Північноамериканських, Південноамериканських, Азіатських, Російських, Африканських, Австралійських етапах Всесвітніх експедицій «Добрик крокує планетою», «Добрикіада-Всесвіт»; нагороджені казками, сказаннями «Про Добрика і Добричку, які приносять землянам щастя, успіх, здоров'я, багатство, мир, добро1' (мови і номери казок, сказань вибирають переможці конкурсу: видано більше трьох тисяч казок, сказань більше ніж ста мовами світу), виробами, сувенірами з символікою Добрик.

Ваші розповіді просимо направляти на адреси: 01001, Київ-1, Добрик-Поштамт, Добрик-фонд; Сайти http://dobrik.at.ua/. http://ru-dobrvk.at.ua/. http://en-dobrvk.at.ua/. http://dobrvk.at.ua/. http://dobrvkv.at.Ua/.http://book-goodness.at.ua/

E-mail: dobrykk@gmail.com Тел.(097) 948 39 70.

* 3 *

Громадська організація «Добрик крокує планетою», Добрик-фонд, Фонд Добра, Дитячий благодійний фонд Добра, Головна рада по сприянню здійсненню Програми «Добрик-Всесвіт» постійно приймають пропозиції для присудження звань Добрик-Лауреатів, Добриків і Добричок дня, тижня, місяця , року, десятиріччя, віку, тисячоліття...

Перейти до спискуВерсiя для друку