Головна  →  Новини  →  20 листопада 2015

Представники КУП НАНУ взяли участь у щорічній Міжнародній конференції Федерації всесвітнього миру (фото)

Представники КУП НАНУ взяли участь у щорічній Міжнародній конференції Федерації всесвітнього миру (фото)

На доручення ректора Юрія Бошицького та на запрошення голови Федерації всесвітнього миру Михайла Ільїна  18 листопада представники Київського університету права НАН України взяли участь у щорічній Міжнародній конференції, що відбулася у Київському міському будинку вчителя. Темою конференції було «Виховання молодості – ключ до нової парадигми лідерства». Серед послів миру були відомі артисти та представники посольств різних країн світу, що акредитовані в Україні.

Галина Левківська, проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи передала вітання від ректора університету, професора, кавалера ордену «За заслуги», Посла миру Юрія Бошицького,  наголосивши на тому, що Федерація всесвітнього миру поважає представників усіх націй і надихає долати кордони задля втілення ідеалу миру, гармонії та єдності людства.

Місце проведення конференції є знаковим, адже тут засідав Уряд УНР під головуванням Михайла Грушевського, які проголосили незалежною Україну  та мріяли про її майбутнє. Лідери, що зібралися в цій світлій залі мають продовжити справу лідерів УНР.

На даному заході студенти КУП НАНУ: Бондар Віталій і Бараненко Аліна отримали сертифікати молодих посланників миру за плідну та змістовну співпрацю протягом трьох років. Спільні заходи КУП НАНУ та Федерації всесвітнього миру такі, як «Діти народжуються не для війни» в подальшому запрошують учасників конференції долучатися до їх проведення.

Захід проходив  у теплій  та дружній атмосфері, до якого долучилися й школярі СЗШ №140 Святошинського району м. Києва.

 

Джерело: Київський університет права НАН України

Перейти до спискуВерсiя для друку