Головна  →  Оголошення  →  4 січня 2016

Соціальні патрулі Святошино надають допомогу безпритульним громадянам

Для розв’язання проблем та надання всебічної допомоги безпритульним громадянам, управлінням праці та соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації утворено робочий штаб допомоги бездомним та безпритульним громадянам та затверджені заходи з координації соціального патрулювання.

Територіальний центр соціального обслуговування Святошинського району здійснює прийом одягу та взуття для подальшої видачі особам без визначеного місця проживання. Також, активно працюють виїзні бригади соціального патрулювання, Будинок соціального піклування, Центр обліку бездомних громадян.

З метою залучення спонсорських, меценатських та благодійних коштів для соціальної підтримки бездомних громадян в зимовий період просимо всіх небайдужих відгукнутись та долучитись до посильної допомоги безпритульним громадянам.


 

 

ОГОЛОШЕННЯ 

З метою забезпечення  бездомних та безпритульних громадян безкоштовним гарячим харчуванням, теплими речами та взуттям у Святошинському районі працюють виїзні бригади соціального патрулювання

з 14.00 до 16.00 години

щосереди  та щоп’ятниці

за адресами:

вул. Чорнобильська, 16/80

(ринок «Ілліс»)

вул. Зодчих, 58-А

( ринок «Борщагівський»)


 

 

ОГОЛОШЕННЯ 

Територіальний центр соціального обслуговування  Святошинського району здійснює (на благодійних засадах) прийом одягу (б/у)

для подальшої видачі нужденним верствам населення.

Звертатись за адресою:

вул. Жмеринська, 22-А, кім. 9

(відділення соціальної допомоги,

телефон для довідок 403-37-81 );

вул. Чорнобильська, 9

(відділення соціальної допомоги,

телефон для довідок 452-71-11)

понеділок - п’ятниця

з 9.00 – 18.00


 

 

ОГОЛОШЕННЯ 

З метою надання різних видів соціальних послуг та всебічної підтримки  особам без визначеного місця проживання функціонують:

- Будинок соціального піклування за адресою:

м. Київ, вул.  Суздальська, 4/6

телефон для довідок: 497-39-80;

- Київський центр соціальної адаптації пристарілих, інвалідів та інших осіб, що не мають постійного місця проживання за адресою: Київська обл.,

Вишгородський р-н., с. Ясногородка

телефон для довідок:0-296-39-568

Для  реєстрації місця  перебування та відновлення документів бездомним та безпритульним особам функціонує «Центр обліку бездомних громадян» за адресою: м. Київ, вул.  Суздальська, 4/6;

телефон для довідок:404-08-99

 

Джерело: управління праці та соціального захисту населення Святошинського району.

Перейти до спискуВерсiя для друку