Головна  →  Оголошення  →  22 вересня 2016

Шановні мешканці Святошинського району! Народна дружина запрошує долучитися до своїх лав

В нелегкі для України часи кожен має можливість докласти зусиль для підтримки загального порядку в місті! Запрошуємо небайдужих громадян долучатись до лав Народної дружини, поки тривають реформи МВС!

Святошинський штаб Народної Дружини спільно з громадськими організаціями та правоохоронними органами здійснюють патрулювання зон відпочинку, прибудинкових територій району для припинення правопорушень та допомагають підтримувати правопорядок і безпеку в місті. Молодь, яка приймає в цьому участь має додаткові рекомендації до вступу у ВНЗ правоохоронного напрямку або практичний досвід та бонуси для проходження конкурсу до складу Національної Поліції України.

Просимо у випадках злісних порушень громадського порядку та протиправної поведінки певних осіб, що заважають спокійному проживанню та відпочинку мешканців району, після звернення до поліції, для поширеного реагування додатково звертатись до Народної Дружини за телефонами: (097) 97- 27- 343 та (044) 361- 14- 01, керівник - Головач Дмитро Миколайович.

 

Прийом громадян у члени формування здійснюється на підставі затверджених

Умов і порядку прийняття громадян до складу Київського громадського формування з охорони громадського порядку:

 

Приймаються громадяни України, які досягли 18 річного віку, як чоловіки так і жінки, раніше не засуджені і придатні за станом здоров'я.

Список необхідних документів:

паспорт, ідентифікаційний код, медичні довідки (форма 086-У чи форми 046-1, сертифікат психоневрологічного диспансеру, сертифікат з наркологічного диспансеру), фото 3 х 4 см. 2 шт.

 Медична довідка вказаних форм може бути замінена на медичну довідку водія, мисливця, охоронника, приписного свідоцтва чи військового квитка з вказаною придатністю до військової служби (з обов'язковим наданням довідок з психоневрологічного і наркологічного диспансерів).

 При вступі до формування кандидат повинен особисто заповнити заяву. В заяві мають надаватися тільки правдиві дані, бо у випадку надання недостовірної інформації зарахування у члени формування буде відмінено. Перевірка вказаних даних здійснюється органами внутрішніх справ.

 Період випробувального кандидатського строку - 3 місяці.

Джерело:Київське громадське формування з охорони громадського порядку та державного кордону Святошинського району м. Києва

Перейти до спискуВерсiя для друку