КМДА Київська міська державна адміністрація


16 грудня 2016

Київський університет права відзначено подякою управління молоді та спорту КМДА (фото)

Київський університет права  відзначено подякою управління молоді та спорту КМДА (фото)

У Будинку вчителя 15-го грудня 2016 року  управління молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) провело розширену колегію, на якій серед запрошених учасників були представники громадських організацій та студентського активу ВНЗ Київського університету права НАН України і Національного педагогічного університету імені  М.П. Драгоманова. До присутніх звернувся Олексій Трофимов, заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту - начальник управління молоді та спорту зі словами впевненості, що присутні учасники продовжать активно реалізувати молодіжну політику міста, надаючи приклад молоді щодо здорового способу життя, розроблення нових проектів у сфері волонтерського руху, популяризації спорту, активної наукової роботи та подальшу співпрацю над новими спільними роботами. Громадські організації столиці представили нові проекти на 2017 рік. КУП НАНУ для проходження конкурсу запропонував Департаменту спільний екологічний проект, що називається «Паспортизація дерев».

Олексій Трофимов - шестиразовий Чемпіон Світу з боксу, він є реальним взірцем здорового способу життя для молоді. Під час неформального спілкування Олексій підтвердив можливість проведення в КУП НАНУ зустрічі з провідними боксерами України для популяризації здорового способу життя та досягнення своєї мети в житті. 

Гордій Олена, заступник директора Київського молодіжного центру не лише представила звіт за 2016 рік, а й акцентувала увагу громадських організацій, присутніх студентських лідерів до більш активної участі в спільних проектах.

Леся Яремійчук, вручила подяки Управління молоді та спорту за співпрацю та за активну участь у реалізації активної політики міста Києва, наголосивши на тому, що база даних волонтерів столиці потребує завершення електронного формування даних.

Також було відзначено, що на даний момент продовжується відбір волонтерів-учасників Євробачення зі знаннями Європейських та Східних мов.

 

Джерело: КУП НАНУ При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.