Головна  →  Оголошення  →  13 січня 2017

До уваги керівників підприємств, установ та організацій, діяльність яких пов'язана з впливом на стан довкілля

Відповідно ст. 19 Закону «Про охорону навколишнього природного середовища» від 25 червня 1991 року N 1264-XII; ст. 10 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» від 16 жовтня 1992 року N 2707-XII; ст. 17 Закону України "Про відходи" від 5 березня 1998 року N 187/98-ВР та ст. 44 Водного кодексу України підприємства, установи та організації, діяльність яких пов'язана з впливом на стан навколишнього середовища, щорічно зобов'язані забезпечувати розробку в установленому порядку та виконання планів організації роботи у сфері охорони довкілля.

Поточні плани на наступний рік необхідно подавати за єдиною формою поточних планів з питань охорони навколишнього природного середовища, рекомендованою Управлінням екології та природних ресурсів Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). Поточні плани, оформлені за формою минулих років, прийматись до розгляду не будуть.

Для ознайомлення з рекомендованою формою поточних планів з питань охорони навколишнього природного середовища та для отримання додаткової інформації необхідно звертатися до Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації за телефоном: 424-65-18 (головний спеціаліст з питань екології). 

Перейти до спискуВерсiя для друку