Головна  →  Новини  →  12 липня 2017

Зміни в режимі роботи денних стаціонарів КНП «КДЦ» в серпні 2017 року

Зміни в режимі роботи денних стаціонарів КНП «КДЦ»  в серпні 2017 року

У структуру КНП «КДЦ» Святошинського району м. Києва за статутом включені такі підрозділи медичної допомоги, як денні стаціонари (далі – ДС). У них проводяться діагностичні, лікувальні, реабілітаційні заходи для пацієнтів, які не потребують цілодобового лікарського спостереження.

У ДС для дорослих функціонує 98 ліжок, де протягом рокуотримують лікування близько 12 тисяч хворих на терапевтичну, неврологічну, хірургічну патологію за різними нозологічними формами захворювань. Керівництво ДС здійснюють висококваліфіковані фахівці – лікарі першої та вищої категорії.

Цей вид надання медичної допомоги користується попитом та увагою серед пацієнтів-відвідувачів КДЦ через втішні результати лікування в ДС. Так, за І півріччя 2017 року виписано хворих: з одужанням – 2,5%, з покращенням – 97,4%, без змін – 0,1%, з погіршенням – 0.

Під час лікування в ДС пацієнт може бути додатково проконсультований іншими спеціалістами КДЦ (кардіолог, нефролог, оториноларинголог, уролог, дерматолог, травматолог, стоматолог, гастроентеролог, гінеколог), пройти профільні види діагностичних досліджень (як лабораторних, так і інструментальних), отримати фізіотерапевтичні процедури, масаж, ознайомитись з інформацією по зміцненню індивідуального здоров’я.

На період лікування в ДС, за потреби пацієнта, видається листок непрацездатності.

Через виробничу необхідність та у зв’язку з відпускною кампанією ДС за адресою: вул. Симиренка, 10: неврологічний реабілітаційний (2-й поверх), терапевтичний (4-й поверх), хірургічний (5-й поверх) у серпні поточного року працювати не будуть. Перерозподіл хворих планується здійснювати за наступними маршрутами. Хворі терапевтичного профілю будуть направлятися до ДС філії №1 на вул. Чорнобильській, 5/7 та ДС філії №3 на вул. П.Курінного, 2; хірургічного – до ДС філії №4 на вул. Булаховського, 26; неврологічного – до ДС філії №3 на вул. П.Курінного, 2.

Сподіваємось, що інформація буде для вас корисною і ви скористаєтесь можливостями КНП «КДЦ» для зміцнення власного здоров’я, а з боку медичних працівників зустрінете професіоналізм, порядність, співчуття та порозуміння.

Джерело: Комунальне некомерційне підприємство «Консультативно-діагностичний центр» Святошинського району м. Києва 

Перейти до спискуВерсiя для друку