КМДА Київська міська державна адміністрація


27 вересня 2017

Запрошуємо взяти участь у V Всеукраїнському конкурсі есе «Я європеєць»

У вересні 2017 року – березні 2018 року Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» спільно з Міністерством культури України, Посольством Литовської Республіки в Україні проводить V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць».

Основними завданнями Конкурсу є: розвиток у дітей і молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному, культурному та міжнародному житті країни; формування у молоді демократичних, європейських цінностей, розуміння прав і свобод людини, високих соціальних, культурних, освітніх стандартів; підвищення значущості ідеї єдності та дружби України і Литовської Республіки серед молодих учасників.

У конкурсі можуть взяти участь учні і вихованці 8-11 класів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, члени дитячих і молодіжних громадських організацій України.

Роботи учасників Конкурсу в строк до 19 січня 2018 року необхідно надсилати на електронну адресу: yaevropeets@ukr.net.

Підсумки завершального етапу Конкурсу підведуть у березні 2018 року. За рішенням журі Конкурсу автори кращих робіт, за можливості, будуть запрошені до участі у міжнародній поїздці до Литовської Республіки в рамках культурного обміну у 2018 році.

За додатковою інформацією можна звернутися до організаційного комітету Конкурсу за телефонами: 044-501-01-15, 044-400-43-01.

Файл документа: Положення Конкурсу.pdfПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.