Головна  →  Новини  →  29 вересня 2017

99% будинків району отримали акти готовності до зими

99% будинків району отримали акти готовності до зими

Станом на 29 вересня 99% будинків Святошинського району отримали акти готовності систем теплоспоживання. 706 будинків з 715 технічно підготовлені до роботи в опалювальний період, решта в процесі оформлення відповідних документів.

Про це повідомив голова Святошинської районної адміністрації в місті Києві Володимир Каретко за результатами оперативної наради зі структурними підрозділами щодо готовності об’єктів до зими.

Разом з тим, в районі залишається кілька проблемних будівель, де отримання актів готовності ускладнено несвоєчасними ремонтними роботами, завершенням робіт з реконструкції котельні, або роботами з теплосанації. Так, серед закладів освіти в районі на 5 зі 108 об’єктів проводяться технічні роботи: на 3-х об’єктах змінюють звужуючі пристрої системи теплоспоживання, а на 2-х проводяться роботи з термосанації.

В свою чергу очільник району надав завдання посилити контроль за виконанням заходів для 100% забезпечення теплопостачання в будинки, заклади та установи району до опалювального періоду. 

Перейти до спискуВерсiя для друку