КМДА Київська міська державна адміністрація


4 жовтня 2017

Володимир Каретко провів особистий прийом громадян (фото)

Володимир Каретко провів особистий прийом громадян (фото)

У середу, 04 жовтня, голова Святошинської РДА Володимир Каретко провів прийом громадян з особистих питань. Прийом проходив у приміщенні адміністрації за адресою: просп. Перемоги, 97. Нагадаємо, такі прийоми проходять за попереднім записом у кожну першу, другу та четверту середу місяця.

Сьогодні під час особистого прийому очільник району розглянув 5 питань, які переважно стосувалися житлово-комунальної тематики. Так, серед порушених питань були: асфальтування вулиці та провулку Павленка і встановлення заборонних дорожніх знаків; пориви систем холодного водопостачання та каналізації у підвалі будинку та освітлення на прибудинковій території на вул. Зодчих, 28; внесення капітального ремонту будинку за адресою: вул. Львівська, 59 до Програми соціально-економічного розвитку міста Києва на 2018 рік; перепланування квартири та використання її не за призначення; незадовільна робота начальника житлово-експлуатаційної дільниці №5.

Володимир Каретко уважно розглянув питання з якими звернулися мешканці, надав детальні консультації та роз’яснення щодо них. Керівникам структурних підрозділів були надані відповідні доручення з встановленням термінів їх виконання.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.