Головна  →  Новини  →  4 грудня 2017

У Центрі соціальних служб Святошинського району спілкувались з військовослужбовцями (фото)

У Центрі соціальних служб Святошинського району спілкувались з військовослужбовцями (фото)

Сьогодні, 4 грудня, у Центрі соціальних служб Святошинського району військовослужбовці та їх родини, члени громадських організацій ветеранів АТО спілкувались з кваліфікованими фахівцями й ознайомились з можливістю одержання базового пакету послуг соціального характеру за різними напрямами.

До зустрічі з представниками громадських організацій долучились керівництво району на чолі з головою Святошинської РДА Володимиром Каретком, військовим комісаром Вадимом Ліхтіним та помічником народного депутата України Олександра Третьякова В’ячеславом Чернецьким.

«Ми маємо нагоду напередодні відзначення Дня Збройних сил України привітати присутніх колишніх військовослужбовців та в їх особі всіх святошинців. Ви є взірцем звитяги та мужності, любові до свого народу і справжнього патріотизму», - підкреслив очільник району під час вручення відзнак «Учасник АТО».

Спілкуючись з присутніми, Володимир Каретко зауважив, що в цьому сучасному Центрі створено простір для прозорої та зрозумілої взаємодії органів влади та громадян, запроваджено нову філософію відносин. «Сьогодні багато питань виникає про те, які пільги надаються учасникам АТО. До законодавства часто вносяться зміни, що стосуються цієї теми. Незважаючи на це вже сьогодні можна підвести точні підсумки і сформулювати алгоритм дій, необхідних учасникам бойових дій для оформлення пільг від держави».

На цей час у Центрі на обліку перебуває 1717 киян - учасників АТО, у тому числі 37 поранених у зоні АТО, 32 родини загиблих в АТО.

Довідково: у Центрі соціальних служб надається 97 видів послуг та в середньому протягом доби обслуговується 1600 осіб, зокрема: управлінням праці та соціального захисту в середньому за добу обслуговується 800 осіб та надається 67 послуг, управлінням Пенсійного фонду в середньому обслуговується 550 осіб на добу та надається 18 послуг, центром зайнятості протягом дня  обслуговується 250 осіб та надається 12 послуг.

Перейти до спискуВерсiя для друку