Головна  →  Новини  →  15 грудня 2017

У рамках проведення мистецького проекту «Крилаті мрії» учні КДМШ № 22 виступили з благодійним концертом (фото)

У рамках проведення мистецького проекту «Крилаті мрії» учні КДМШ № 22 виступили з благодійним концертом (фото)

Для учнів і викладачів КДМШ № 22 відділу культури та охорони культурної спадщини вже стало доброю традицією виступати у благодійному мистецькому проекті «Крилаті мрії» для дітей з особливими потребами, який був започаткований Київським міським методичним центром закладів культури та навчальних закладів Департаменту культури та охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Дитячий музичний театральний колектив «Пташечки» КДМШ № 22 третій рік поспіль бере участь у цьому заході. 14 грудня дитячий музичний театральний колектив «Пташечки» (керівник Наталія Триліська, постановник Наталія Кірш) виступив з концертом «Улюблені мелодії з дитячих мюзиклів, кінофільмів і мультфільмів» в спеціальному дитячому навчальному закладі № 219 Святошинського району.

У концерті крім сценок з мюзиклу «Пригоди трьох кошенят» та дитячої опери «З друзями біда – не біда» (музика і лібрето Н.Триліської) були виконані сольні вокальні і фортепіанні номери. Учениця  Вероніка Когут (викладач Олена Люта-Новікова, концертмейстер Наталія Кірш) виконала «Пісню розбійників» з  м/ф «Бременські музики» та  «Романс черепахи Тортіли» з кінофільму «Буратіно»; у виконанні Олексія Марчака (викладач Наталія Триліська) на фортепіано прозвучала «Мелодія» з кінофільму «Пірати Карибського моря» Х. Циммера та «Пісня крокодила Гени» В.Шаїнського; «Мелодію» композитора М. Леграна з кінофільму «Шербурзькі парасольки» виконав Павло Шаранда (викладач Наталія Тридіська).

Діти дуже жваво реагували на все, що відбувалось на сцені. Раділи і хвилювались разом з героями музичних вистав та із задоволенням слухали відомі мелодії у виконанні солістів. У залі панувала атмосфера казки та добра. Маленькі глядачі із захопленням аплодували артистам-музикантам.

Учасники концерту привітали маленьких слухачів дитячого закладу з прийдешніми святами – Новим 2018 роком та Різдвом Христовим,  пригостили їх смаколиками та побажали рости здоровими та щасливими.

 

Джерело: Відділ  культури  та охорони культурної спадщини 

Перейти до спискуВерсiя для друку