Головна  →  Новини  →  29 грудня 2017

Вітання голови Святошинської РДА Володимира Каретка з Новим роком

Вітання голови Святошинської РДА Володимира Каретка з Новим роком

Дорогі святошинці! 

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Це усіма нами з дитинства улюблені й радісні дні, наповнені світлом свята спільної радості, веселощів, очікуванням дива й казки, душевного тепла и надії.

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2017-ий рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, сповненими глибоким змістом, напруженою працею та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

Напередодні Нового року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов'язково здійсняться. Нехай рік прийдешній буде щедрим для вас на цікаві плани та творчі успіхи, принесе із собою смак нових перемог, впевненість у правильності обраної мети та енергію для її досягнення.

Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть вам і вашій родині добро, мир і достаток. Бажаю, щоб у новому році Ви зробили все те, про що так давно мріяли.

Від усієї душі зичу Вам великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай панують у Ваших домівках мир, взаєморозуміння та любов.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

 

Перейти до спискуВерсiя для друку