Головна  →  Новини  →  10 січня 2018

В Святошинській РДА пройшло перше засідання оперативного штабу в цьому році (фото)

В Святошинській РДА пройшло перше засідання оперативного штабу в цьому році (фото)

10 січня 2018 року в Святошинській держадміністрації пройшло засідання щотижневого оперативного районного штабу з метою здійснення постійного контролю за підготовкою підприємств, установ та організацій Святошинського району м. Києва до роботи в зимово-весняний період 2017-2018 року, яке провів в. о. голови Сергій Пилипчук. Участь в засіданні взяли: заступник голови Святошинської РДА Наталія Гусєва, керівники комунальних підприємств району, самостійних структурних підрозділів державної адміністрації, представники спеціалізованих обслуговуючих організацій.

Розпочав засідання в. о. голови з привітань з новорічно-різдвяними святами. Далі перейшли до питання стану виконання протокольних доручень, усунення недоліків та зауважень. Розглянули найактуальніші питання опалювального сезону 2017/2018 років, серед яких усунення пошкоджень на зовнішніх теплових мережах та подача теплоносія до об’єктів житлового фонду.

Одним із гострих питань залишається функціонування ліфтового господарства на території району. Було наголошено на постійному контролі КП «ККОЖФ» за виконанням звернень громадян обслуговуючими організаціями та затвердженні графіка обстежень технічного обслуговування ліфтів.

Крім того було розглянуто питання складання протоколів про адміністративне правопорушення за несвоєчасне закриття контрольних карток з порушення благоустрою та за несвоєчасне прибирання балансоутримувачами закріплених територій. На сьогоднішній день незакритими залишається 237 контрольних карток.

Наприкінці засідання було розглянуто питання контролю за виконанням звернень громадян, що надходять до Комунальної бюджетної установи "Контактний центр міста Києва" Київської міської державної адміністрації (15-51) та аналіз якості виконання.

За наслідками розглянутих питань присутні керівники отримали відповідні доручення, встановлено термін їх виконання.

Перейти до спискуВерсiя для друку