Головна  →  Новини  →  17 січня 2018

В Святошинській РДА пройшло засідання оперативного штабу (фото)

В Святошинській РДА пройшло засідання оперативного штабу (фото)

17 січня 2018 року в Святошинській держадміністрації пройшло засідання щотижневого оперативного районного штабу з метою здійснення постійного контролю за підготовкою підприємств, установ та організацій Святошинського району м. Києва до роботи в зимово-весняний період 2017-2018 року, яке провів перший заступник голови Сергій Пилипчук. Участь в засіданні взяли: заступник голови Святошинської РДА Наталія Гусєва, керівники комунальних підприємств району, самостійних структурних підрозділів державної адміністрації, представники спеціалізованих обслуговуючих організацій.

Розпочав засідання перший заступник з актуального питання сьогодення – ускладнення погодних умов. «За прогнозами синоптиків нас очікують сильний мокрий сніг, посилення вітру до 15-18 м/с, хуртовина, на дорогах ожеледиця, утворення снігового покриву висотою 20 см. У зв’язку з прогнозом всім службам привести свої господарства до роботи в посиленому режимі. Керівникам закладів освіти, культури, медицини та соціального захисту тримати під особистим контролем прибирання прилеглих територій закладів. Координувати роботу закладів торгівлі та ринків стосовно прибирання прилеглих територій та вивозу снігу у встановлені місця», - зазначив Сергій Пилипчук.

Районна влада звертається до водіїв із проханням не паркувати автомобілі на узбіччях доріг і в заборонених для цього місцях. Автомобілі, що заважатимуть розчищати дороги району від снігу, будуть евакуйовані. Районна влада звертається до водіїв із проханням не користуватися особистим авто під час снігопаду та, за можливості, надавати перевагу громадському транспорту.

Далі перейшли до питання стану виконання протокольних доручень, усунення недоліків та зауважень. Розглянули питання опалювального сезону 2017/2018 років, серед яких усунення пошкоджень на зовнішніх теплових мережах та подача теплоносія до об’єктів житлового фонду.

Одним із проблемних питань залишається функціонування ліфтового господарства на території району. На сьогоднішній день в зупинці 11 ліфтів, із них по 3 заміна обладнання у зв’язку з викраданням, в 9 наладка обладнання. Було дано доручення КП «ККОЖФ» тримати на постійному контролі виконання звернень громадян обслуговуючими організаціями.

Крім того було розглянуто питання складання протоколів про адміністративне правопорушення за несвоєчасне закриття контрольних карток з порушення благоустрою та за несвоєчасне прибирання балансоутримувачами закріплених територій. На сьогоднішній день незакритими залишається 239 контрольних карток.

Було заслухано про вжиті заходи спрямовані на економію споживання енергоносіїв закладами освіти під час зимових канікул.

Наприкінці засідання було розглянуто питання контролю за виконанням звернень громадян, що надходять до Комунальної бюджетної установи "Контактний центр міста Києва" Київської міської державної адміністрації (15-51) та аналіз якості виконання.

За наслідками розглянутих питань присутні керівники отримали відповідні доручення, встановлено термін їх виконання.

Перейти до спискуВерсiя для друку