Головна  →  Новини  →  30 січня 2018

Понад 140 учасників турніру «Надія-2017» стали ще на крок ближче до професійного футболу (фото)

Понад 140 учасників турніру «Надія-2017» стали ще на крок ближче до професійного футболу (фото)

Сьогодні під час церемонії завершення турніру з міні-футболу «Надія-2017», що вже другий рік поспіль проходить у Святошинському районі, фіналісти змагань отримали запрошення відвідати навчально-тренувальну базу ФК «Динамо» (Київ) у Конча-Заспі.

Як наголосив очільник Святошинського району Володимир Каретко під час нагородження фіналістів: «Спорт може стати соціальним ліфтом для тих, хто захоче ним скористатись. Прикладів нас оточує багато. Районна адміністрація системно втілює програму зі створення доступної спортивної бази для занять спортом. Тільки за минулий рік ми збудували у школах району 12 футбольних полів з системою штучного покриття».

Відзнаки учасника турніру «Надія-2017» отримали учасники команд школи № 235, Київської гімназії № 287, Ліцею «Еко» № 198, школи № 50 (яка приймала фінал турніру), а також шкіл № 40, № 185, № 35, № 196 та школи – дитячого садка «Лісова казка». Головні трофеї здобули: за третє місце – команда школи № 254, за друге місце – команда школи № 317 і за перше місце - команда школи № 96.

Начальник районного управління освіти, молоді та спорту Юрій Дубовецький відзначив за особливі успіхи гравців у кожній команді, серед яких був і найкращий бомбардир, і найкращий воротар.

Також не обійшли увагою і викладачів фізичної культури, які підготували команди до турніру. Подяками голови Святошинської РДА було відзначено 14 вчителів.

Довідково.

Футбольний турнір «Надія» був заснований у 2016 році за ініціативи голови Святошинської РДА Володимира Каретка з метою популяризації футболу серед дітей та молоді Святошинського району, організації фізкультурно-оздоровчої і виховної роботи, зміцнення здоров'я дітей та підлітків, залучення їх до регулярних занять футболом. Задля цього за останні два роки у районі було збудовано 19 футбольних полів із системою штучного покриття.

У листопаді – грудні 2017 року були проведені змагання з міні-футболу «Надія-2017» серед 12 команд у складі понад 140 вихованців - учнів 2 - 3 класів загальноосвітніх навчальних закладів району.

Перейти до спискуВерсiя для друку