Головна  →  Новини  →  13 лютого 2018

«Співець рідної природи». Бібліотека «Промінець» презентує до 145-річчя від дня народження М. Пришвіна (фото)

«Співець рідної природи». Бібліотека «Промінець» презентує до 145-річчя від дня народження М. Пришвіна (фото)

У бібліотеці для дітей «Промінець» Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» відділу культури та охорони культурної спадщини продовжує роботу цикл заходів «Письменники-ювіляри».

Черговий захід, який підготувала і провела бібліотекар І категорії Г. В. Чоні, був присвячений 145-річчю від дня народження Михайла Пришвіна – відомого письменника, прозаїка, публіциста, автора великої кількості творів для дітей, оповідань про природу і полювання. Діти дізнались про щиру любов письменника до природи, що весь час спонукала М. Пришвіна мандрувати по всій країні. М. Пришвін обходив і об’їздив всю Середню Росію, Північ, Казахстан і Далекий Схід. Після кожної подорожі з’являлись нові оповідання, повісті, та записи у щоденнику. Все своє життя Михайло Пришвін присвятив пошукам незвичайного в природі. Свої подорожі він називав «полюванням за знахідками». В «будинку на колесах» – спеціально пристосованому для довготривалих поїздок автомобілі – він мандрував разом з дружиною Валерією Дмитрівною та писав, писав, писав....

Під час заходу діти перечитували уривки з творів М. Пришвіна, ознайомились з книжковою виставкою «Співець рідної природи», переглянули документальний фільм про будинок-музей М.Пришвіна та художній фільм за мотивами його творів «Комора сонця» і «Корабельна гущавина». В завершенні зустрічі, вже традиційно, створювали галерею малюнків, на яких зображували сині ліси й прозорі лісові озера, пахощі березового листя, смоли – все, про що писав та самовіддано любив Михайло Пришвін.

Шановні користувачі! Книжкова виставка продовжуватиме свою роботу до кінця лютого. Запрошуємо на перегляд (вул. Краснова,10).

 

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.

Перейти до спискуВерсiя для друку