Головна  →  Новини  →  20 лютого 2018

Виховна година на тему: «Герої не вмирають» у спеціалізованій школі № 200 (фото)

Виховна година на тему: «Герої не вмирають» у спеціалізованій школі № 200 (фото)

Небесній сотні шана й молитви

За чисті душі, що злетіли в небо.

Їм шлях високий, Боже, освяти

І в мирі, Господи, прийми до себе.

(Наталія Лавлєнцева)

20 лютого 2018 року на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні в спеціалізованій школі № 200 пройшла виховна година на тему: «Герої не вмирають».

«Небесна Сотня». Ким були? До чого прагнули ? Вони не були  ані екстремістами, ані терористами. Звичайні люди, які прагнули відстояти своє право на мрію. Учителі та студенти, підприємці, журналісти, вчені, художники та музиканти, громадські діячі та робітники. Люди, які жили у різних куточках України. Такі, здавалося б, різні…І, водночас, – дуже схожі. Схожі - надією на краще майбутнє для України, для своїх дітей. Схожі - своєю любов’ю до України, справжніми синами якої вони були, є і будуть. Схожі – здатністю віддати найдорожче – життя – за омріяне краще майбуття.

Повстати проти системи цинічної брехні та фальші є неабияким подвигом. На нього здатні тільки справжні герої. Встати, розправивши плечі, і голосно сказати: « Я не згоден!», - а не перешіптуватися по закутках, шукаючи винних.

Саме так вчинили воїни «Небесної Сотні». Вони вирішили, що краще вмерти за правду, ніж все життя жити у брехні. Не чекали, поки зміниться “хтось” чи “щось”. Не надіялися на “когось”. Не ховалися за чужими спинами, чи сотнею виправдань.

Ми повинні пам’ятати і не забувати ніколи героїчні сторінки історії, политі  кров’ю  патріотів. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.

Саме тому учні переглянули документальний фільм «Небесна сотня. Зима, що нас змінила», згадали переламні моменти Революції Гідності та хвилиною мовчання вшанували героїв.

Джерело: спеціалізована школа № 200.

Перейти до спискуВерсiя для друку