Головна  →  Новини  →  20 лютого 2018

Бібліотеки ЦБС «Свічадо» вшановують подвиг учасників Революції гідності та Героїв Небесної Сотні (фото)

Бібліотеки ЦБС «Свічадо» вшановують подвиг учасників Революції гідності та Героїв Небесної Сотні (фото)

Вшановуючи подвиг  учасників Революції гідності та  Героїв Небесної Сотні, у бібліотеках Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» відділу культури та охорони культурної спадщини проведено  низку заходів, присвячених світлій пам’яті героїв, котрі ціною свого життя викупили свободу для мільйонів українців  та дали українському народові  шанс збудувати нову демократичну правову державу.

У бібліотеці для дітей «Промінець» відбулась презентація книжкової виставки «У їхніх серцях жила Україна», на якій представлено  фото – дайджест, поетичні твори Тетяни Домашенко, збірка «Материнська молитва. Українки – героям Майдану», серед авторів збірки Любов Сердунич, Галинка Верховинка, Любов Відута, Тетяна Власова, Леся Горова, Наталія Дев'ятко, Любов Долик,  Тетяна Череп-Пероганич, Тая Цибульська.

У бібліотеках ім. О.Блока, ім. О.Герцена, ім. Махтумкулі, ім. В.Стефаника та ім. Н.Рибака для юнацтва проведені інформаційні ініціативи, години інформування, патріотичного виховання, тематичні бесіди та години повідомлень; розгорнуто книжкові виставки, які містять публікації з періодики, інтернет-ресурсів та добірки  поетичних творів українських поетів.

Відважних борців за свободу України згадали поіменно, запалили свічки пам’яті та вшанували хвилиною мовчання.

Шановні користувачі! Бібліотеки ЦБС «Свічадо» запрошують до перегляду інформаційних матеріалів   та знайомства з  поезією, яка підтримає волелюбний дух, додасть сили і віри у перемогу.  Інформацію можна отримати у зручний для Вас час, у найближчій до Вашого помешкання бібліотеці.

 

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.

Перейти до спискуВерсiя для друку