Головна  →  Новини  →  23 лютого 2018

Книжкова афіша: українські письменники – дітям. Бібліотека «Промінець» презентує (фото)

Книжкова афіша: українські письменники – дітям. Бібліотека «Промінець» презентує (фото)

Незабутні  враження та радість спілкування з творчістю Богдана Жолдака та Любові Забашти  подарувала «Книжкова афіша: українські письменники – дітям» маленьким користувачам бібліотеки для дітей «Промінець» Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» відділу культури та охорони культурної спадщини.

Діти були у захваті від книги Б. Жолдака «Гаряча Арктика», яку презентувала бібліотекар І категорії Г.В. Чоні. Цікава історія про маленьке страусенятко Тась, якемешкає в спекотній Африці, не залишила байдужих. Несподівано з ним сталася не дуже приємна пригода… За вікном з’явилась Арктика, та не сама!

З великою зацікавленістю діти знайомились з біографією Л. Забашти, з творчістю письменниці та читали її твори  про силу духу й краси, велич звичного довколишнього світу, його гармонійність і природну доброту світу природи. По завершенні заходу дружно створювали виставку творчих робіт, малювали свої враження від прочитаного.

Шановні користувачі! Книжкова афіша продовжуватиме свою роботу до кінця лютого. Запрошуємо на перегляд (вул. Краснова, 10).

Джерело: відділ  культури  та охорони культурної спадщини Святошинської РДА.

Перейти до спискуВерсiя для друку