Головна  →  Оголошення  →  19 березня 2018

Про оздоровлення та відпочинок дітей Святошинського району міста Києва

З 11 квітня до 01 травня 2018 року планується направлення дітей для оздоровлення до державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» (Пуща-Водиця) на ІІІ тематичну зміну «Ярмарок професій»,  а також, з 07 до 27 квітня 2018 року - до державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» (м. Одеса) на ІІІ тематичну зміну «Мрій. Дій. Досягай» за рахунок бюджетних коштів.

Путівки надаються безоплатно для дітей пільгових категорій:

дітям-сиротам;

дітям, позбавленим батьківського піклування;

дітям-інвалідам, здатним до самообслуговування (за відсутності медичних протипоказань);

дітям, один із батьків яких загинув дітям, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції;

дітям, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту;

дітям, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф;

дітям, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків;

дітям із малозабезпечених сімей, які відповідно до законодавства одержують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям;

дітям із багатодітних сімей (при цьому середньомісячний сукупний дохід сімей, у яких виховуються діти зазначеної категорії, не повинен перевищувати прожиткового мінімуму для сім’ї, встановленого законодавством).

До вищезазначених закладів направляються діти віком від 8 до 16 років включно - у період з кінця вересня до середини травня.

Враховуючи складну епідеміологічну ситуацію в країні та з метою належного забезпечення оздоровчими послугами дітей у 2018 році в дитячих центрах «Артек» і «Молода гвардія»  направляються діти, які щеплені відповідно до віку.

Всіх, хто бажає оздоровити дітей вищезазначених пільгових категорій, просимо звертатися до управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації (за адресою: м. Київ, вул. Якуба Коласа, 6-а, каб. 204, 205); контактні особи: начальник відділу з питань молоді та спорту – Ніколаєнко Наталія Миколаївна, головний спеціаліст відділу з питань молоді та спорту – Марченко Світлана Аннамурадівна за тел.: 276-86-44.

 

Джерело: управляння освіти Святошинського району.

Перейти до спискуВерсiя для друку