Головна  →  Новини  →  4 квітня 2018

Володимир Каретко провів особистий прийом громадян (фото)

Володимир Каретко провів особистий прийом громадян (фото)

4 квітня 2018 року голова Святошинської РДА Володимир Каретко провів черговий прийом громадян з особистих питань. Такі прийоми проходять першу, другу та четверту середу щомісяця. На даних прийомах, згідно попереднього запису, жителі району мають змогу через особисте спілкування з головою, вирішити питання які їх турбують. Прийом проходив в приміщенні державної адміністрації за адресою просп. Перемоги, 97.

На особистий прийом було записано п’ять осіб, питання які були підняті при спілкуванні з керівником району переважною більшістю стосувались комунального спрямування, а саме: відсутність безперешкодного доступу до будинку 21 по проспекту Палладіна особам з інвалідністю; незадовільного стану будинку 81 по вул. Верховинній (тече покрівля, не працює циркуляційний насос, труба ГВП на технічному поверсі в аварійному стані та заливає квартири верхнього поверху, погано працюють ліфти, в яких немає освітлення); аварійного стану проводки в будинку № 28 по вул. Верховинній.

Окрім цього були розглянуто звернення родини померлого учасника АТО щодо збереження квартирного обліку за родиною та права на отримання житла, а також оформлення посвідчення і всіх виплат передбачених чинним законодавством.

Участь в прийомі прийняли безпосередньо відповідальні фахівці самостійних управлінь та структурних підрозділів Святошинської РДА. Під час розгляду кожного питання голова району надав відповідні доручення, були встановлені терміни їх виконання.

Перейти до спискуВерсiя для друку