Головна  →  Оголошення  →  1 квітня 2018

Посилення заходів державного нагляду (контролю) у період масового розмноження диких тварин

Державна екологічна інспекція у м.Києві інформує, що відповідно до вимог Закону України від 9.04.2015 №332 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного світу”, у період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів у природному середовищі, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах)”. Забезпечувати охорону середовища існування, умов розмноження і шляхів міграції тварин зобов’язані підприємства, установи, організації і громадяни при здійсненні будь-якої діяльності, що впливає або може вплинути на стан тваринного світу.

Відповідно до вимог статей 20, 35 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», статей 39, 57, 59, 60 Закону України «Про тваринний світ», із метою посилення державного нагляду (контролю) у період масового розмноження диких тварин, т. в. о. Голови Держекоінспекції України Ігорь Яковлєв підписав доручення, яким на територіальні органи Держекоінспекції покладено відповідні завдання, а саме:

1.1 Розробити та погодити з органами Національної поліції України, територіальними органами Держлісагентства України та Держрибагентством України плани заходів з недопущення підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення раллі та інших змагань на транспортних засобах).

1.2 Спільно з органами Національної поліції України, територіальними органами Держлісагентства України та Держрибагентством України створити у період з 1 квітня до 15 червня 2018 року оперативні групи із залученням громадськості та представників засобів масової інформації.

1.3. Встановити постійний контроль за недопущенням підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення раллі та інших змагань на транспортних засобах).

1.4. Проінформувати населення через засоби масової інформації про період масового розмноження диких тварин за період з 1 квітня по 15 червня 2018 року та недопущення підвищеного шуму та неспокою в місцях перебування диких тварин.

Перейти до спискуВерсiя для друку