Головна  →  Новини  →  16 квітня 2018

«Натхнення» Марії Петренко у підлітковому клубі «Бджілка» (фото)

«Натхнення» Марії Петренко у підлітковому клубі «Бджілка» (фото)

Малювати картини руками не можна, 

Лише серцем, що б’є у душі.. 

В тій, де мешкає дивний художник, 

Що натхнення черпає в собі. 

Галина Фесюк

13 квітня у підлітковому клубі «Бджілка» (вул.Тернопільска, 7а) відкрилася художня виставка «Моє натхнення» Марії Петренко – юної, 9-річної, талановитої художниці клубу, вихованки художньої студії ART-GRAMM.

На виставці представлено різнопланові картини виконані гуашшю. Це - пейзажі, натюрморти, портрети, тварини. Всього в експозиції виставки 16 живописних робіт.

Ось як говорить про своє захоплення сама автор: «Я дуже люблю щось придумувати, робити різні поробки з паперу, фетру, люблю ліпити з пластиліну та глини, але мабуть найбільше я люблю і завжди любила - малювати! Я малюю у свій вільний час, а інколи, (хоча це не подобається моїй вчительці) навіть під час уроків… Я малюю, бо мені це приносить задоволення, і батьки дають мені та моїм братам з сестрою можливість ходити в художню студію. Малювання мене заспокоює, розслаблює. Я хочу стати художницею, вивчити різні техніки малювання. Сподіваюсь, у мене все вийде!»

Виставка Марії Петренко буде діяти по 20 квітня. Централізована система підліткових клубів «Щасливе дитинство» запрошує всіх бажаючих долучитися до прекрасного!

Художня студія ART-GRAMM запрошує на навчання дітей віком від 6 років та дорослих від 16 та старше! Запис та розклад роботи за телефонами: 097-295-59-53, 073-478-80-22

 

Джерело: Централізована система підліткових клубів «Щасливе дитинство»

Перейти до спискуВерсiя для друку