Головна  →  Новини  →  26 квітня 2018

Володимир Каретко: «Святошин отримав фінансування на відновлення спортивно-оздоровчого комплексу на Кучера, 5» (фото)

Володимир Каретко: «Святошин отримав фінансування на відновлення спортивно-оздоровчого комплексу на Кучера, 5» (фото)

Сьогодні, 26 квітня, Київська міська рада на пленарному засіданні VІ сесії Київської міської ради VІІІ скликання затвердила зміни до Програми соціально-економічного розвитку на 2018 - 2020 рр., відповідно до яких Святошинська РДА отримала додаткове фінансування на реконструкцію басейну КНП «ЦПМСД № 2» по вул. Кучера, 5.

Відповідно до названої програми фінансування на зазначені цілі передбачено в розмірі 6,5 млн. грн.

За словами Голови Святошинської РДА Володимира Каретка: «Питання відновлення роботи оздоровчого комплексу було принциповим і стояло на порядку денному більше року. Два басейни перебували в занепаді більше десяти років. Завдяки співпраці з народним депутатом України Олександром Третьяковим нам вдалося отримати фінансування на реконструкцію».

Загальна площа оздоровчого комплексу складає понад 500 м2, він включає 2 басейни: один на 240 м3 води, другий – на 81 м3 - систему приміщень для оздоровчих процедур, технічні приміщення.

Напередодні очільник Святошинського району провів виїзну нараду з фахівцями КНП «ЦПСД № 2» з мето вивчення поточного стану об’єкта.

При цьому, Володимир Каретко окреслив принципові підходи до реконструкції та експлуатації басейну. «Реконструкція має відбутись із застосуванням сучасних енергозберігаючих технологій та сучасного обладнання, щоб через рік-два експлуатації спортивно-оздоровчій комплекс при дитячій поліклініці не став тягарем для бюджету району. Ми маємо на стадії проектування враховувати особливості експлуатації об’єкта та сучасну вартість витратних матеріалів та енергоносіїв», - додав очільник району.

Перейти до спискуВерсiя для друку