КМДА Київська міська державна адміністрація


16 травня 2018

В спеціалізованій школі № 185 ім. Володимира Вернадського відбулося свято «Таланти твої, рідна школо!» (фото)

В спеціалізованій школі № 185 ім. Володимира Вернадського відбулося свято «Таланти твої, рідна школо!» (фото)

Обдаровані діти – цвіт та майбутнє нації, її інтелектуальна еліта, гордість і честь школи, міста, України, її світовий авторитет. Участь в олімпіадах, конкурсах – це щоденна робота на уроках та після них, в школі та дома, з досвідченими вчителями і самостійно . Спеціалізована школа № 185 ім. Володимира Вернадського завершує навчальний рік з гарними показниками досягнень та перемог обдарованих учнів школи. За підсумками навчального року 156 учнів стали переможцями районних олімпіад (І місце серед спеціалізованих шкіл) та 32 учні переможцями районного етапу конкурсу - захисту МАН, на міському етапі олімпіад здобули перемогу 15 учнів.

15 травня в СШ № 185 відбулося свято « Таланти твої, рідна школо!», де були вшановані учні ,які гідно представили школу та Святошинський район на шкільних та міських предметних олімпіадах і конкурсах , спортивних змаганнях. На святі були присутні як учні так і батьки та вчителі, які підготували дітей до перемог.

Серед талантів багато таких, які перемогли в різних номінаціях як природничо-математичних  так і гуманітарних дисциплін. В номінації «Гордість школи», другий рік поспіль перемагає Мосійчук Юлія учениця 10-А класу, яка перемогла  в восьми районних олімпіадах ( математика ,біологія та зарубіжна література  - 1 місце;хімія та фізика - 2 місце; українська мова та правознавство – 3 місце,районний етап конкурсу-захисту  2 місце МАН з математики ) та здобула перемогу у трьох міських олімпіадах ( фізика,біологія та зарубіжна література  – 3 місце).Бажаємо всім талановитим учням ,щоб справдились їх бажання і надії та нових перемог!

 

Джерело: СШ № 185.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.