Головна  →  Новини  →  22 травня 2018

Творча подорож Фольк-Данс-Груп «Київ-Політ» до Туреччини (фото)

Творча подорож Фольк-Данс-Груп «Київ-Політ» до Туреччини (фото)

Нещодавно хореографічний колектив Фольк-Данс-Груп «Київ-Політ» ЦК «Святошин» відділу культури та охорони культурної спадщини (художній керівник заслужений працівник культури України Михайло Кадученко) повернувся з Туреччини, де успішно виступив на Міжнародному фестивалі «45th International Silifke Music and Folklore  Festival», що проходив у м. Silifke.

Колектив з України привіз до Туреччини запальний український «Гопак» та українські таночки, які продемонстрували  культуру різних регіонів країни. Під час фестивалю артисти виступали на концертних майданчиках та площадках міста Silifke, де кожен хореографічний номер був виконаний на високому професійному рівні, тож вдячні глядачі зустрічали і проводжали артистів-аматорів бурхливими оплесками.

Крім концертної програми, учасники фестивалю відвідали майстер-класи, круглі столи та побували в культурно-історичних місцях Туреччини.

Відділ культури та охорони культурної спадщини вітає колектив Фольк-Данс-Груп «Київ-Політ» та його керівника з достойним виступом і бажає яскравих постановок і нових творчих зустрічей.

 

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.

Перейти до спискуВерсiя для друку