Головна  →  Новини  →  23 травня 2018

Володимир Каретко провів особистий прийом громадян (фото)

Володимир Каретко провів особистий прийом громадян (фото)

23 травня 2018 року голова Святошинської РДА Володимир Каретко провів черговий прийом громадян з особистих питань. Такі прийоми проходять першу, другу та четверту середу щомісяця. На даних прийомах, згідно попереднього запису, жителі району мають змогу через особисте спілкування з головою, вирішити питання які їх турбують. Прийом проходив в приміщенні державної адміністрації за адресою просп. Перемоги, 97.

На особистий прийом було записано сім осіб, питання які були підняті при спілкуванні з керівником району переважною більшістю стосувались комунального спрямування, а саме: незаконної платної стоянки за будинком № 2 по вулиці Якуба Коласа; питання благоустрою прибудинкової території по провулку Приладний, 8, а також не завершення ремонтних робіт покрівлі будинку; проведення капітальних робіт на стадіоні «Темп».

Окремо розглянули колективне звернення в підтримку завідуючої дошкільного дитячого закладу № 567.

Також було розглянуто звернення голови ГО «Товариство інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату Святошинського району» щодо вирішення питання забезпечення інвалідним транспортом товариство.

Участь в прийомі прийняли безпосередньо відповідальні фахівці самостійних управлінь та структурних підрозділів Святошинської РДА. Під час розгляду кожного питання голова району надав відповідні доручення, були встановлені терміни їх виконання.

Перейти до спискуВерсiя для друку