Головна  →  Новини  →  7 червня 2018

Володимир Каретко: фінансування по Програмі соціально-економічного розвитку на поточний рік збільшено до 204 млн. грн. (фото)

Володимир Каретко: фінансування по Програмі соціально-економічного розвитку на поточний рік збільшено до 204 млн. грн. (фото)

«Реалізація Програми соціально-економічного розвитку Києва це основний механізм реалізації змін в районі. Фінансування по програмі на поточний рік вже збільшено до 204 млн. грн», - заявив голова Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Володимир Каретко під час перевірки об’єктів освітньої галузі.

Цього року районна адміністрація планує провести термосанацію та впровадити енергозаощадливі заходи в 24 закладах освіти, в яких будуть замінені вікна, відремонтовані покрівлі та утеплені фасади, частково або повністю.

За словами Володимира Каретко роботи в садочках та школах, де проведені процедури закупівлі вже розпочались, обсяг програми охопить чверть закладів освіти в районі.

Під час виїзної наради з перевірки ходу ремонтних робіт по Програмі соціально-економічного розвитку на 2018 рік в закладах освіти, очільник району відвідав ДНЗ 587, де були проведені роботи по ремонту тіньових навісів та ЗНЗ №230, в якій завершені роботи по заміні вікон та утепленню фасаду.

Довідково.

Програма соціально-економічного розвитку м. Києва у Святошинському районі за 2017 рік була профінансована на рівні 233 млн. грн.

Перейти до спискуВерсiя для друку