КМДА Київська міська державна адміністрація


13 червня 2018

В Святошинській РДА пройшло засідання оперативного штабу (фото)

В Святошинській РДА пройшло засідання оперативного штабу (фото)

13 червня 2018 року в Святошинській РДА пройшло засідання щотижневого оперативного районного штабу з метою здійснення постійного контролю за підготовкою підприємств, установ та організацій Святошинського району м. Києва до роботи в зимово-весняний період 2017-2018 року, яке провів перший заступник голови Святошинської РДА Сергій Пилипчук. Участь в засіданні взяли: керівники комунальних підприємств району, самостійних структурних підрозділів державної адміністрації, представники спеціалізованих обслуговуючих організацій.

Розпочали засідання з розгляду виконання протокольних доручень, усунення недоліків та зауважень, також питання проведення гідравлічних випробувань теплових мереж на щільність та міцність, оформлення паспортів готовності житлових будинків, усунення пошкоджень на зовнішніх теплових мережах та проведення робіт з відновлення благоустрою після розриттів.

Окремо зупинились на виконанні робіт з підготовки до осінньо-зимового періоду 2018/2019 років відповідно до розроблених заходів: за видами робіт, термінами виконання, відсотком виконання житлового фонду, лікувальних, дитячих та дошкільних закладів, закладів соціального спрямування.

Далі було розглянуто функціонування ліфтового господарства на території району. Наразі в зупинці 9 ліфтів, з них на модернізації 7, решта на наладці. На території району продовжується розкрадання ліфтового обладнання та руйнування ліфтових кабін.

Крім того було розглянуто питання складання протоколів про адміністративне правопорушення за несвоєчасне закриття контрольних карток з порушення благоустрою та за несвоєчасне прибирання балансоутримувачами закріплених територій. Також розглянули виконання робіт по покосу трави на закріплених територіях.

Представниками РУ ГУ ДСНС було доведено до відома присутніх інформацію щодо стану протипожежної ситуації в районі, найбільш поширені причини пожеж, з яких 70% в житловому секторі.

Наприкінці засідання було розглянуто питання контролю за виконанням звернень громадян, що надходять до Комунальної бюджетної установи "Контактний центр міста Києва" Київської міської державної

За наслідками розглянутих питань присутні керівники отримали відповідні доручення, встановлено термін їх виконання.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.