КМДА Київська міська державна адміністрація


13 червня 2018

У Святошинському районі відбулось тестування та звітування керівників закладів освіти, з якими планується переукладення контракту (фото)

У Святошинському районі відбулось тестування та звітування керівників закладів освіти, з якими планується переукладення контракту (фото)

Активна життєва та професійна позиція керівника закладу освіти, здатного успішно реалізувати освітні реформи в умовах соціальних змін, допомагає виявленню кращого педагогічного досвіду, що заслуговує на схвалення та поширення.

Завдання управління освіти, молоді та спорту – організувати підготовку сучасного керівника закладу освіти, сприяти формуванню професійного іміджу директора на основі виявлення та репрезентації у різних формах кращих авторських і колективних педагогічних ідей, напрацювань, інформування громади про зміст інноваційної, експериментально-дослідної діяльності навчального закладу.

07, 08 червня 2018 року на базі закладу загальної середньої освіти № 35 відбулось тестування керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти, з якими планується переукладення контрактів. Перелік питань тестування стосувався виключно професійної діяльності керівника щодо прийняття відповідних управлінських рішень; знання вимог чинного законодавства в галузі «Освіта».

Після тестування керівників освітніх установ перейшли до другого туру. Так, 12 та 13 червня 2018 року в актовій залі закладу загальної середньої освіти № 35 відбулось звітування керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти перед комісією у складі фахівців з департаменту освіти і науки, молоді та спорту та управління освіти, а також педагогічною та батьківською громадськістю.

Демонстрації креативного підходу до прийняття управлінських рішень керівниками закладів освіти Святошинського району не залишили байдужим жодного з присутніх у залі.

Джерело: управління освіти, молоді та спорту.

 При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.